• Home

29 грудня 2018

СОЦМЕРЕЖІ ЯК ЕФЕКТИВНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДІАЛОГУ

291218 4У залі засідань Радивилівського районного центру зайнятості відбулося навчання-тренінг на тему: «Комунікації. Сучасні технології», спікером якого виступив Іван-Богдан Чорнобай – журналіст, громадський активіст. У своїй лекції з додатковою відеопрезентацією він детально зупинився на важливості використання соціальних мережах як актуального нині майданчика комунікацій влади з громадськістю. Присутні, серед яких побувала і секретар Радивилівської міської ради Інна Станіславівна Герасимчук, також мали можливість ознайомитися з сучасними технологіями створення веб-сайтів та веб-сторінок.

Читать далее

ЗА ПЕРЕМОГОЮ - НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

291218 3У Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся завершальний етап XІХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю патріотичного мистецтва «Сурми звитяги». В числі переможців – наш талановитий Тимофій Собчук, учень Радивилівської дитячої школи мистецтв,  котрий здобув ІІ місце у молодшій віковій групі серед солістів-вокалістів.

Читать далее

УСПІШНА ГРОМАДА ОЧИМА ШКОЛЯРІВ

291218 2Учні міського НВК «Школа№1-гімназія», які взяли участь у десятому ювілейному міжнародному телефестивалі «Дитятко» і стали переможцями в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування - 2018», побували на підсумковій конференції та церемонії  нагородження.

Це вже сьомий поспіль професійний конкурс, що відбувається в Україні з 2012 року за унікальною методологією Ради Європи. Його організовує і проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні». Захід відбувся під головуванням Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка, який назвав кращі практики місцевого самоврядування об’єктивним показником лідерства місцевої влади і громад в процесах децентралізації.

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА: ВІХИ ПОСТУПУ

291218 1Завершується 2018-ий рік. Проводжаючи його, кожен з нас традиційно, сидячи за святковим столом, подумки пробігає кожен важливий день, аналізує здобутки та незвершене, будує плани на рік, що ось-ось стартуватиме. В останньому передноворічному номері вирішили й ми проаналізувати підсумки року, що відходить. Про найбільш важливі події у житті громади регулярно повідомлялося в газетних репортажах з місця події, звітах та інформаціях, інтерв’ю з посадовцями та управлінцями, зустрічах з цікавими людьми. Під завісу року, у вигляді своєрідного дайджесту, надаємо, можливо дещо сухуватий, проте чіткий фактаж розвитку громади. Для цього скористалися інформацією голови міської ради М.Карапетяна, наданою під час проведення засідання Ради регіонального розвитку, що відбулося нещодавно в Радивилові.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них