• Home

30 грудня 2018

ДО ЧИТАЧІВ - З ЛЮБОВ’Ю

301218 3Ви тримаєте в руках останній у 2018 році номер тижневика «Сурми Радзивілів». Протягом цього року редакція, разом з нашими активними позаштатними дописувачами, намагались якомога повніше та більш рельєфно відображати всі сторони суспільно-політичного життя району, утворених на його території об’єднаних громад. Щось вдавалося краще, щось…Оцінка нашої повсякденної праці – у вашій підтримці, розумінні проблем інформативного наповнення газети, що з року в рік розширює число своїх прихильників.

Читать далее

«ПІД ЯЛИНКУ»: РАДИВИЛІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ДОДАТКОВУ ЗЕМЛЮ

301218 2В суботу, 22 грудня, завершився розпочатий Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процес передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, які були утворені до 2018 року. Більше восьмиста  гектарів було передано і Радивилівській ОТГ.

Читать далее

УЧАСНИКАМ АТО ВРУЧИЛИ ВІДЗНАКИ ПРЕЗИДЕНТА

301218 1За мужність, патріотизм та самовідданість, проявлені під час виконання військового обов’язку, двадцятеро захисників з Радивилівщини було нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Читать далее
Китайские телефоны и все для них