• Home

07 січня 2019

МІСЬКИМ ШКОЛАМ – ЩЕДРІ ПОДАРУНКИ

070119 3Під завісу року, що відходив, з приємною місією обидві міські школи відвідали міський голова М.А.Карапетян та його заступник з гуманітарних питань О.В.Пастух. На загальношкільних лінійках в урочистій обстановці в навчальні заклади було передано набори посуду, сучасну аудіо-музичну апаратуру, тенісні столи та комплекти для настільного футболу.

Все це обладнання придбано коштом міського бюджету і стало чудовим передноворічним подарунком для учнівської молоді міста.

Читать далее

ПЛАНУВАЛИ, ЯК РОЗВИВАТИСЯ ГРОМАДІ

070119 2На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 16.11.2018, розпорядження голови облдержадміністрації від 16.11.2018 № 818 «Про раду регіонального розвитку при Рівненській обласній державній адміністрації» у четвер, 27 грудня, в залі засідань Радивилівської міської ради відбулися громадські слухання з питань регіонального та місцевого розвитку, перспективних планів дій на майбутнє.

Читать далее

ЛИШ СПРАВИ ЛЮДСЬКІ ПАМ'ЯТЬ БЕРЕЖЕ

070118 1Кінець нині вже минулорічного грудня, на відміну від початку цьогорічного січня, видався засніженим і морозяним. Наступного після Миколая дня на міському кладовищі зібралися люди, що приходять сюди щороку. Прийшли у чергову річницю від дня народження, щоб віддати шану пам’яті своєму колишньому керівнику, колезі. Тут навічно кинув якір, зображений на пам’ятнику, М.С.Похільченко. Буквально через дорогу розкинувся капітально оновлений дитсадок «Сонечко». Наче своєрідний символ продовження його добрих справ. Щебіт найменших жителів міста переплітається з галасом школярів розташованої неподалік «другої» школи, в будівництво якої вклав безліч зусиль та енергії Микола Степанович. До речі, нинішній керівник міської об’єднаної громади також з особливим трепетом відзначає День Військово-морського флоту, в якому відслужив свого часу належних три роки…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них