• Home

09 січня 2019

«НЕ ТРЕБА НАС, МАЛЕСЕНЬКИХ, ДУРИТИ!..»

090119 4На ці роздуми наштовхнула словесна фейсбучна перепалка з приводу відзначення Дня Миколая в одній з об’єднаних громад району. Чиновники, у відповідності до штатного розпису, звісно вміло відбивалися, обзиваючи «очорнювачами» всіх, чия думка відрізнялась від їхньої. І рвали на грудях вишиванки, доводячи, які гори важливих справ вони вже встигли перегорнути. Не давали лиш чіткої і недвозначної відповіді на основне питання опонентів: чому «святий Миколай» приїздив до діток, обділених долею та родинним теплом, у шубі-маскхалаті Діда Мороза?

Читать далее

ОТРИМАЛИ НОВЕ ПРИМІЩЕННЯ

090119 2Відтепер у Радивилові військоммату немає. Того, котрий досі тимчасово «квартирував» у приміщенні районної поліклініки. Починаючи з 28 грудня, функції військового комісаріату перейшли до установи, що знаходиться в приміщенні колишнього районного відділення Пенсійного фонду по вулиці Почаївській. Називається вона відтепер - «Радивилівський районний центр комплектування та соціальної підтримки».

На відкриття установи було запрошено заступника міського голови О. Пастуха, голову райдержадміністрації О.Ващука, заступника голови районної ради А. Гуменюка. Військовий комісар В. Мельничук, після короткого вступного слова, організував невелику екскурсію кабінетами, докладно проінформувавши гостей з функціями та завданнями, що будуть вирішуватися тут.

Читать далее

РОБОТОДАВЦІВ ПОПЕРЕДИЛИ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ЗАКОНОМ

090119 1За недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Відповідно до листа від Фіскальної служби України, у Радивилівській територіальній громаді налічується більше півсотні підприємців, які несумлінні у дотриманні законів про працю, бо виплачують своїм працівникам нижчу від мінімальної заробітну платню.

З цього приводу в залі засідань Радивилівської міської ради було організовано робочу зустріч міського голови М.А.Карапетяна із підприємцями, які здійснюють діяльність на території Радивилівської об’єднаної громади. Представників бізнесу застерегли щодо спокуси вести нелегальні або ж напівлегальні трудові відносини. Адже віднедавна зміни у Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» надають право місцевому самоврядуванню здійснювати контроль за дотриманням суб’єктами господарювання мінімальних гарантій про оплату праці працівникам, який встановлено Кодексом Законів «Про працю України», та «Законом України про оплату праці».

Читать далее
Китайские телефоны и все для них