• Home

27 січня 2019

ЧЕРЕЗ ОБЛУПЛЕНИЙ ДИМАР ЗАЙНЯЛАСЯ ХАТА

270119 2«Червоного півня» цієї неділі, 20 січня, бійці підрозділу радивилівської пожежно-рятувальної частини приборкували у с.Срібне.

Полум’я спалахнуло на даху житлового будинку, що на вулиці Коритській. Саме у цей час всередині будинку знаходився і його власник. Чоловік навіть не здогадувався, що над його головою вже згустилися чорні клуби диму, і за якийсь час він міг залишитися без даху над головою серед зими. На щастя, пожежу помітили сусіди: ті вчасно сповістили пожежників і точно вказали потрібні координати.

Читать далее

ДО СТОРІЧЧЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

270119 1Так вже розпорядилась історія, що упродовж століть наш народ та землі України були розрізнені, належали до інших держав: Російської імперії, Польщі, Австро-Угорщини. Тож споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. Одна з таких сторінок нашого минулого - боротьба українського народу засоборність своїх земель.

На скрижалях історії кожної нації є величні дати, які викликають трепет в серцях цілого народу. В нашій країні до таких, зокрема, належить і 22 січня – день, коли офіційно були об’єднані Українська та Західноукраїнська народні республіки, що задокументовано підписанням Акта возз’єднання республік. Тоді, у 1919 році, на Софійській площі, попри січневий сніг та мороз, тисячі патріотів зібралися, щоб відсвяткувати цю вікопомну подію. В універсалі Директорії значилося: «Однині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Надніпрянская Велика Україна…»

Читать далее
Китайские телефоны и все для них