• Home

30 січня 2019

МИ ВАС ЧУЄМО. І БАЧИМО...

300119 1Зворотній зв'язок «читач – газета» в умовах нашого невеличкого містечка та району триває повсякчас і повсюди. До нас телефонують, заходять, пишуть, перестрівають на вулицях. Часто реакція на ті чи інші газетні виступи з’являється буквально у день виходу свіжого номера. Буває, про якусь публікацію, що зачепила за живе, згадують роками. Під різним «соусом»… Тішить, насамперед, те, що думки та міркування авторів не проходять повз увагу читачів, залишають бодай якийсь слід у їх свідомості та пам’яті. Значить, вибрано відповідну тональність, аргументи, зважено вибудовано аналіз подій чи явищ суспільного буття. Особливо ж цінним у таких ось регулярних і тісних контактах з читацькою аудиторією є не похвали чи критика, а ділові поради, пропозиції.

…Днями зателефонувала наша постійна читачка Алла Шадрін. Відразу щиро зізналася, що досі передплачувала всі три газети, які виходять у районі. Цьогоріч же вирішила остаточно зупинитися лише на «Сурмах»: суцільні передруки з інтернет-сайтів більше читати не хоче. Водночас доволі емоційно зауважила щодо фрази «…Завершуючи огляд підшивки газет піввікової давнини…» в моєму недавньому огляді «МІСТО ТА РАЙОН: ПІВВІКУ ТОМУ».

-          Не завершуйте, а продовжуйте. Людям це цікаво. Це наша молодість, юність. Не цікаво хіба не корінним радзивілівцям, - сказала вона.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них