• Home

03 лютого 2019

В ПАМ’ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

030219 3Голокост – це трагедія єврейського народу, яка забрала близько 6 мільйонів невинних життів. Знищені долі, роз'єднані родини – це надто жорстокий урок історії, який потрібно пам'яти для того, щоб запобігти повторення трагедії.

Під час Другої Світової війни і на території нашого району нацистами було вбито близько 6 000 євреїв. Найбільші масові розстріли відбулися біля хуторів Пороховня біля Радивилова і Глинянка біля Козина. У Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту секретар Радивилівської міської ради І.С.Герасимчук, голова райдержадміністрації О.В.Ващук, заступник голови районної ради А.Д.Гуменюк, а також ініціативна громадськість міста та району, поклали вінки до пам’ятного знаку жертвам Голокосту, що в урочищі Пороховня Немирівського старостинства.

Читать далее

МОЯ «ВІДЕНСЬКА КАВА»

030219 2Саме такий цикл розповідей наших земляків про перебування за кордоном ми плануємо розгорнути на сторінках тижневика в нинішньому році. Є й інші плани розширення інформаційної палітри публікацій в «Сурмах Радзивілів».

Всі ми чудово знаємо, що більшість наших земляків їдуть за поребрик далеко не з метою випити віденської кави чи сходити в оперу у тому ж місті. Їх «кава» здебільшого гіркувата, з пекучим присмаком чужини, на якій вони змушені заробляти кошти на утримання своїх сімей в Україні. Кожна заробітчанська історія по-своєму унікальна, не схожа на інші. Тим, хто має певний досвід роботи за кордоном, а також таке-сяке знання мови, легше. Важче, коли вперше. Коли прикрашені, для «понту» і солідності, розповіді земляків, родичів та знайомих виявляються справжнім блефом. А дійсність перебування на чужині, в поєднанні з відірваністю від родини тисне на психіку, позбавляє залишків оптимізму, щогодини, щохвилини сіє прикрі почуття смутку та безнадії…

Читать далее
Китайские телефоны и все для них