• Home

05 лютого 2019

ІКОНА В КАБІНЕТІ

050219 3Свого часу обов’язковим атрибутом будь-якого управлінського кабінету були портрети лідерів партії, уряду. Починаючи з 1991 року їх місце зайняли обличчя президентів країни. Іноді з тими портретами траплялись справді таки комічні випадки. Скажімо, коли відразу після другого туру відомого голосування деякі особливо старанні служаки поспішили на місце Кучми чим швидше водрузити лик Януковича…

Іншим атрибутом переважної більшості керівних кабінетів, з уже згаданих пір, стали ікони та іконки. Можна було б лишень порадіти тому, як нещодавно залізно переконані комуністи(читай атеїсти) миттєво стали ревними православними віруючими. Залишу за рамками нинішньої бесіди щирість їх релігійних почуттів – є кому судити. Хочеться поміркувати про інше.

Читать далее

“СКІЛЬКИ ХОЧУ - П’Ю, ДОКИ ХОЧУ – ГУЛЯЮ!»

050219 2Відповідно до встановленого графіку, у місті та населених пунктах об’єднаної громади систематично проводяться рейдові перевірки за участю представників служб у справах дітей міської ради та райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також працівників поліції. Основне, на що звертається увага - режим роботи торгівельних об’єктів, а також дотримання ними чинного законодавства про заборону продажу неповнолітнім спиртних та тютюнових виробів. Як нагадування про те, що реалізація алкоголю та цигарок неповнолітнім – поза законом – відповідні таблички на магазинних прилавках. Такі ми бачимо майже у кожному, однак насправді ж, небагато хто з підприємців вимагають у підлітків документи, або відмовляються відпускати такий товар дитині. За всіляких обставин, бізнесменів більше хвилює сума виручки, аніж подальша доля малолітнього покупця. В порушення закону, ті і надалі безпечно відпускають дітям пиво, вино, ба, навіть горілку. Часто, при мовчазній згоді інших покупців.

Читать далее

ДЛЯ ПРИБИРАННЯ МІСЬКИХ ВУЛИЦЬ ПРИДБАЮТЬ СУЧАСНИЙ МІНІ-ТРАКТОР

050219 1Перша робоча зустріч у новому році – і депутати плідно опрацювали більш як два десятки питань з порядку денного. У четвер, 24 січня, відбулась позачергова, 54-та сесія Радивилівської міської ради.

Одне із перший прийнятих у цьому році рішень сесії, участь у якій взяли 17 депутатів, стосувалось змін до міського бюджету. За рахунок вільних залишків бюджетних коштів, відповідно до рішення профільної бюджетної комісії, в ході голосування було збільшено видатки до міського бюджету на суму 10 441 780, 00 гривень. З них більш як три мільйона закладено на видатки відділу освіти, культури, молоді та спорту Радивилівської міської ради, близько трьох мільйонів гривень передбачено на капітальний ремонт радивилівських доріг, ще півмільйона – на їх поточний догляд.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них