• Home

11 лютого 2019

СЛІДИ ВАНДАЛІВ НА СТАДІОНІ

110219 4Кілька місяців тому в нашому тижневику була опублікована докладна розповідь про хід ремонтних та облаштувальних робіт на міському стадіоні «Колос». Йшлося в ній, зокрема, й про прикрощі, які завдає цьому спортивному комплексу сусідство з елеватором: великотоннажні фури нещадно руйнують не лише дорожнє покриття, а й огорожу, декоративні квіткові клумби при вході. Нині ж адміністрація «Колосу» зіткнулася з новими неприємностями.

Як розповів завідувач стадіону Г.А.Тимочко, протягом останнього часу сюди внадилась компанія молоді, яка не знайшла собі більш зручного місця для влаштування пиятики. Свідченням цьому – порожні пляшки з-під алкогольних напоїв на вкритих снігом трибунах, що перебувають у стані реконструкції. А ще – сліди брудних підошов та каблуків на білому фігурному пластику, яким тільки нещодавно обшито парапет трибуни. Непоправну шкоду допоможе ліквідувати лише повна заміна листів. В ідеалі – коштом хуліганів або ж їх батьків.

Читать далее

ПЕРЕДАТИ ФІНАНСУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФОСВІТИ НА ОБЛАСНИЙ РІВЕНЬ

110219 3У понеділок, 4 лютого, в Київській міській державній адміністрації під головуванням Голови Асоціації міст України, Київського міського голови Віталія Кличка відбулось засідання Правління Асоціації міст України. У засіданні Правління взяв участь міський голова Микола Карапетян.

Одним із важливих питань, що порушувалось під час засідання Правління АМУ, було бюджетне забезпечення діяльності територіальних громад у 2019 році. Зокрема, обговорювались стан та перспективи фінансування й управління у сфері професійної (професійно-технічної освіти).

Читать далее

ДОЗВОЛЬТЕ НЕ ПОГОДИТИСЯ

110219 2Наприкінці січня під рубрикою «Слово редактору» було опубліковано матеріал під назвою «Ми вас чуємо. І бачимо…», в якому, зокрема, йшлося й про таке: «…Цікавим було телефонне спілкування з вчителькою однієї з міських шкіл. Під час заняття вона поставила завдання десятикласникам проаналізувати зміст районних газет. Приємно було почути, що більшість учнів визнали найбільш цікавим у пізнавальному та інформативному плані саме наш тижневик. Водночас було висловлено зауваження, що в газеті надто багато негативу, всілякої кримінальної інформації. Зробивши «великі очі», я не став сперечатися. Лише попрохав надіслати електронною поштою більш детальну розповідь про перебіг обговорення змісту газет. Жаль, так і не дочекався…».

Днями до редакції таки надійшов електронний лист, зміст якого ми наводимо нижче:

Читать далее
Китайские телефоны и все для них