• Home

12 лютого 2019

ОСОБЛИВИМ ДІТЯМ - СУЧАСНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ РОЗВИТКУ

120219 3Створили практично «з нуля» на базі міського НВК «школа№2-ліцей». У середу, 6 лютого, тут вже й відбулись святкові входини. Символічну стрічку перерізали на порозі першого на Радивилівщині інклюзивно-ресурсного центру, де діти з особливими освітніми потребами всього району отримуватимуть психолого-педагогічну підтримку.

Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосуватися до самостійності, бажанням самовдосконалення, аби в майбутньому приносити користь у своєму оточенні. Незважаючи на деякі невдачі та проблеми зі здоров’ям, надія знайти своє місце у суспільстві не полишає їх.

Читать далее

ШУКАЛИ КАДРИ ДЛЯ АРМІЇ

120219 2Минулих вихідних радивилівців мотивували поповнювати лави військовослужбовців-контрактників: з цією метою працівники районного центру комплектування та соціальної підтримки, що віднедавна виконує функції військкомату, провели виїзну акцію.

У центрі міста було розгорнуто інформаційний куточок, де усім, кого зацікавила можливість реалізувати почесний обов’язок громадянина України по захисту своєї держави, її територіальної цілісності, зрештою - своїх сімей та рідних, надавали необхідні відомості про службу у ЗСУ.

Читать далее

ЗАТВЕРДЖЕНО МІСЬКУ ПРОГРАМУ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

120219 1А з нею – і перелік аптек, що будуть реалізовувати медикаменти за державною знижкою

Починаючи з 2017 року, українці з астмою, діабетом або серцево-судинними захворюваннями можуть отримувати препарати безкоштовно або за невелику доплату. Алгоритм дії програми доволі простий: взявши рецепт у лікаря, потрібно знайти аптеку, що бере участь у програмі (вона матиме відповідне маркування), та пред'явити рецепт. За ним безкоштовно або з державною знижкою можна отримати препарат (лікар виписує діючу речовину, а ліки пацієнт з переліку обирає сам). Якщо хворий потребує дорожчого препарату, то сплачує різницю в ціні. Скористатися програмою можуть  пацієнти із серцево-судинними захворюваннями,  бронхіальною астмою та діабетом ІІ (не інсулінового) типу. Адже саме серцево-судинні захворювання – найпоширеніша причина смертності. За даними Міністерства охорони здоров'я, винуватцем загибелі українців в 65% випадків виступають саме вони. На діабет другого типу страждає 1 млн осіб. Хворих на бронхіальну астму понад 200 тисяч, і це переважно молодь і діти.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них