• Home

19 лютого 2019

КОЛИ НЕСУМЛІННИМ БАТЬКАМ ДАЮТЬ ОСТАННІЙ ШАНС

190219 3В Радивилівській міській раді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є забезпечити реалізацію прав наймолодших на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення. 

У понеділок, 11 лютого, під керівництвом заступника міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастуха було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Радивилівської міської ради.

Читать далее

БЕЗРОБІТНІ ЦІКАВЛЯТЬСЯ РИБОВОДСТВОМ

190219 2Про перспективи професійного навчання говорили із роботодавцями і безробітними нашого району

Старший майстер виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Майя Сульжик провела профорієнтаційну зустріч у м. Радивилів. На базі Радивилівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості вона презентувала освітні послуги навчального закладу, детально зупинилася на спеціалізації усіх навчальних відділень РЦПТО ДСЗ та відповіла на запитання аудиторії. Серед присутніх роботодавців – представники закладів громадського харчування, які зацікавилися можливістю підтвердити кваліфікацію кухарів на базі РЦПТО.

Читать далее

БАХІЛО-МАТ

190219 1Нещодавно я з хворою дитиною потрапила до обласної лікарні. Все обійшлося добре, завдяки професіоналізму лікаря та Божій волі. Але зараз мова не про те. Так вже склалося, у нашій країні багато речей робляться «по інерції». Себто, потреби в цих діях немає і взагалі жодного смислового навантаження вони не несуть.

Наприклад, бахіли. Для чого потрібні ці сині целофани з гумкою? Часто зустрічаю на вхідних дверях гасло «Без бахіл не заходити!». Ну можна було б ще зрозуміти, коли це висить на дверях відділення з важкохворими пацієнтами, яким бацили знадвору можуть завдати непоправної шкоди. Але у мене враження, що цим предметом лікарняного гардеробу просто зловживають.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них