• Home

21 лютого 2019

ЗУСТРІЧ В МІСЬКРАДІ

210219 3вчора провів народний депутат України О.Дехтярчук, який з робочим візитом відвідав об’єднану громаду та район

 

Під час зустрічі Олександр Володимирович докладно проінформував присутніх про свою роботу в парламенті, плани на найближчу та подальшу перспективу. Висловив свою оцінку виборчого процесу, що набирає обертів, та на програми і реальні шанси кандидатів на президентську посаду.

Читать далее

ДОРОГИ, ДИТСАДКИ, ТРЕНАЖЕРНІ ЗАЛИ

210219 2У таких напрямках нині працюють у Радивилівській ОТГ

У 2016 році 17 сіл добровільно приєдналися до міста Радивилів і таким чином утворилась Радивилівська ОТГ. Цей крок, як невдовзі виявилось, був дуже правильний, бо нині громада самостійно будує дитячі садки, відкриває доступні тренажерні зали й ремонтує проблемні дороги. «Велика кількість вагомих перетворень відбулась тут за останній час. Точка відліку – рішення про утворення ОТГ. Місто допомагає розвиватись  навколишнім селам, а люди, бачачи результат, підтримують зміни і стають їх активними учасниками. Громада максимально залучає кошти інфраструктурної субвенції, субвенції на розвиток територій та інші фінансові механізми», - зазначив заступник голови ОДА Олександр Корнійчук під час робочої поїздки до громади.

Читать далее

ВІДЗНАЧИЛИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ В АФГАНІСТАНІ

210219 1Вже традиційно дата виведення радянських військ з Афганістану, 15 лютого, відзначається у нас як День вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Цьогоріч - вже 30-а річниця цієї пам’ятної для сотень тисяч воїнів та їх матерів події, коли ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців та тих, хто виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З цієї нагоди в міській школі мистецтв відбувся урочистий концерт. З привітаннями до ветеранів-афганців звернулися міський голова Микола Карапетян, голова ветеранської спілки колишніх «афганців» Віктор Вознюк. За підписами керівників об’єднаних громад, райради, райдержадміністрації та районної спілки ветеранів Афганістану було вручено подяки, цінні подарунки сімнадцяти воїнам-інтернаціоналістам. Були вручені також пам’ятні медалі «Честь, мужність, пам'ять», на відзначення 30-річчя виходу з Афганістану.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них