• Home

25 лютого 2019

В ПАМ'ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

250219 3У Радивилові відбулося громадське зібрання та поминальне богослужіння: місцева громада молитовно згадала про тих, хто у 2014-му ціною власного життя відстоював проєвропейське майбутнє українців на Майдані…

Їх назвали Небесною сотнею – співвітчизників, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі. У п’яту річницю розстрілів на Майдані радивилівці зібралися біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття. До жалобних заходів долучилася секретар міської ради І.С.Герасимчук, а також народний депутат від Дубенського виборчого округу О.В.Дехтярчук, який у середу, 20 лютого, побував з робочим візитом у Радивилові.

Читать далее

ТУТ ФІКСУЮТЬ НАЙВАЖЛИВІШІ З ПОДІЙ В ДОЛІ ЛЮДСЬКІЙ

250219 2Радивилівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області: майже кожен із нас хоча б кілька разів у своєму житті відвідували цю установу. Реєстрація народження, смерті, шлюбу, розірвання шлюбу чи зміна імені – це ще не весь перелік питань, з якими громадяни звертаються до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Відділи записів актів громадянського ( цивільного) стану, відомі нам як РАГСи, а згодом – як органи реєстрації актів цивільного стану, входять до складу органів виконавчої влади.

Зробимо невеличкий екскурс в історію створення відділу.

Читать далее

«ДВА ЮРИСТИ – ТРИ ДУМКИ»

250219 1або навіщо потрібна кваліфікована допомога адвоката

Кожна справа, яка розглядається в суді, індивідуальна. Вона характеризується самостійними вимогами та метою, предметом та засобами доказування, розміром судових витрат тощо. В свою чергу, кожний адвокат також є індивідуальною особистістю в області права та законодавства.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них