• Home

26 лютого 2019

«ВЧЕНІ», «ВІРУЮЧІ» ТА ІН.

260219 3До теми підміни понять та значень слів вже доводилося звертатися у своїх публікаціях раніше. «Словоблудіє єсьм…» - не мною придуманий, древній, як світ, вираз. Втім, у наш час оцього самого словоблуддя все більшає і більшає. Варто лишень пригадати, як чоловіків з автоматами Калашникова, що стріляють не різнокольоровими кульками, а сталевими кулями, називають миротворцями. Злодіїв та казнокрадів – спонсорами та благодійниками. Махінаторів та аферистів – магнатами та олігархами. Але наразі хотів би дещо звузити тему цієї публікації двома поняттями, що постійно викликають у мене певний внутрішній спротив – саме тими, що винесені у заголовок.

Обидва ці слова, як частини мови, й іменниками назвати навіть якось язик не повертається. Вони, швидше, схожі на слово «руський». Себто, чий, а не хто. У даному ж випадку це відповідь на питання «який?». «Вчений», «віруючий» і т.д.

Читать далее

ЗУСТРІЧ В МІСЬКРАДІ

260219 2нещодавно провів народний депутат України О.Дехтярчук, який з робочим візитом відвідав об’єднану громаду та район

 

Під час зустрічі Олександр Володимирович докладно проінформував присутніх про свою роботу в парламенті, плани на найближчу та подальшу перспективу. Висловив свою оцінку виборчого процесу, що набирає обертів, та на програми і реальні шанси кандидатів на президентську посаду.

Читать далее

ДЕПУТАТИ Й СТАРОСТИНСТВО ВБОЛІВАЮТЬ ЗА РЕМОНТ ДОРОГИ

260219 1У середу, 19 лютого, відбулась друга у цьому році, і 55-та від початку скликання сесія міської ради. Участь у позачерговому засіданні взяли 22 депутати.

На сесії було розглянуто і опрацьовано цілу низку нагальних питань, серед яких, зокрема: «Внесення змін до міського бюджету на 2019 рік», «Про надання земельної ділянки в оренду», «Про дозвіл на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення», «Про внесення змін і доповнень до рішень міської ради від 24.12.2015р.№27 «Про затвердження програм», «Про затвердження Протоколу від 14.02.2019 р.№1 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою та визначення виконавці земельних торгів на конкурентних засадах у Радивилівській міській раді», «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у постійне користування», «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

Читать далее
Китайские телефоны и все для них