• Home

01 березня 2019

МИ СЬОГОДНІ ШЕВЧЕНКА ЧИТАЄМ…

010319 3Однією з основних культурно-освітніх традицій в школах та позашкільних закладах Радивилівської об’єднаної громади є виховання у підростаючого покоління знання історії та культури рідної землі. Чільне місце у цьому займає творчість Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Геніальний син нашої землі, який у своїх віршах звеличив рідний край, простий народ, негаснучі волелюбність, щирість і силу духу українців. Перед його талантом навіть крізь століття схиляються мільйони. Його слово ось уже понад два сторіччя закликає до рішучих дій у прагненні до волі й незалежності. З нагоди чергової, 205-ї річниці від Дня народження геніального поета, у Радивилівській ОТГ, вже традиційно, популяризували його літературну спадщину: в місті відбувся конкурс читців-декламаторів під назвою «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». Свято Тарасової поезії проходило у актовій залі школи мистецтв.

Читать далее

ЕКСПЕРТИ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ БЮДЖЕТИ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД КОЖНОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2018 РІК

010319 2Експерти з фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International) проаналізували бюджетні показники 665 ОТГ у розрізі всіх 24 областей.

«Як і за підсумками попередніх проведених оцінок показників виконання місцевих бюджетів ОТГ (за І півріччя та 9 місяців), кожна громада може проаналізувати та порівняти результати своєї фінансової діяльності з результатами інших громад області. Сподіваємось, що цей аналіз допоможе органам місцевого самоврядування зробити висновки та спрямувати зусилля на зміцнення фінансової спроможності, більш ефективно приймати управлінські рішення щодо мобілізації власних та додаткових ресурсів з метою нарощування фінансового потенціалу, раціонально використовувати бюджетні кошти для ефективної реалізації своїх функцій і повноважень та забезпечити сталий розвиток громад», - зазначила Яніна Казюк, координатор з фінансової децентралізації.

Читать далее

ЯКЩО НЕ СПІЗНЯТЬСЯ БАТЬКИ, НА ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС ВСТИГНУТЬ ДІТИ

010319 1У Гаях-Лев’ятинських вирішували проблему підвезення учнів

З ранцями за спинами, діти з цього села нині поспішають на навчання за два кілометри: у сусідній, Бродівський район. Географічно склалось так, що тамтешня Гаї-Дітковецька школа – найближчий освітній заклад, куди місцеве учнівство може більш-менш комфортно добиратися пішки. Тоді як до найближчої школи своєї громади, що в селі Немирівка – більше п’яти кілометрів. Щоб наймолодші гаївчани могли у ній навчатися, у Немирівський освітній заклад необхідно придбати шкільний автобус.

Читать далее