• Home

04 березня 2019

ГЕРОЇ ДЛЯ НАС ЯК ПРИКЛАД

040319 5Традиційно в Підзамчівській ЗОШ IIII ступенів було проведено заходи, присвячені 30 – й річниці виводу радянських військ із Афганістану. З кожним класом організовано виховні години «Ціна чужої війни», «Афганістан болить в моїй душі», бесіда «Афганістан – туга і печаль», година спілкування «Герої для нас як приклад», «Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану…». В початкових класах переглянуто презентацію «Афганістан – біль і пам'ять», документальний фільм «Останній солдат». В шкільній бібліотеці оформлено виставку «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя».

Читать далее

РАДИВИЛІВСЬКІ ШКОЛЯРІ – У ПІВФІНАЛІ ДИТЯЧОЇ «ЛІГИ СМІХУ»

040319 4На базі Рівненського НВК № 2 “Школа-ліцей” відбувся відбірковий тур шкільної відкритої “Ліги сміху: ДІТИ-2019”. Учнівські команди Рівненщини змагалися за вихід у півфінал .

У гумористичних баталіях спробували себе і учасники команди «Як скажете» Радивилівського НВК «Школа №2 – ліцей». Попередньо у закладі було проведено кастинг, за підсумками якого склад команди частково оновився. «Як скажете» поповнилася енергійними, бадьорими, артистичними та винахідливими жартівниками.

Читать далее

КОЛИ БІЛЯ ШКІЛЬНОЇ ДОШКИ - МАМА

040319 3Уже другий рік поспіль у Немирівській школі діє проект «Батьки змінюють професію, або вчитель на годину». З цікавістю та нетерпінням цього дня чекають молодші школярі, адже замість педагогів уроки проводять їхні батьки.

Цьогоріч батьки ще більш активно долучилися до проекту. Випробувати себе у ролі педагогів Н.Л.Черняк, О.О.Гладун, А.В.Гуменюк, Д.Ю.Чучмай, І.І.Мельник, Н.С.Чмирук, І.М.Почтарук, О.А.Береза, М.М.Пасєка, Р.В.Коломієць, І.В. Харчук, І.В.Загводська, Н.Б.Ладюк, О.В.Копилова, С.С.Костюк, Т.М.Дорош. Вони навчали дітей англійської мови, читання, математики, української мови, образотворчого мистецтва, природознавства.

Читать далее

У ПІДЗАМЧОМУ ВІДЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИХ КЛАСОВОДІВ

040319 2Учитель… Одна з найпочесніших професій. Вона – для обраних. Бо вчителеві щодня стояти перед допитливими дитячими очима. Спалювати, як хмиз, нерви і, все ж, вести дітвору на вищі сходинки пізнання всього прекрасного, чим багатий цей світ.

Яке ж серце потрібно мати вчителеві, щоб рік у рік щоденно віддавати тепло учням, і якою має бути любов до дітей у його добрій, терплячій нестаріючій душі…Саме такими – люблячими, терплячими, добрими і справедливими, залюбленими у свою справу є усі класні керівники Підзамчівської опорної школи.

Читать далее

ВЧІМОСЯ СОЛОВЇНОЇ!

040319 1Доки наші нардепи, в черговий раз, беруться вдосконалювати мовний закон, хотілося б наголосити на знанні пересічними українцями, нашими земляками, знання мови, яка Конституцією визначена як єдина державна. Переглядаючи пресу, слухаючи радіо, дивлячись телепередачі, читаючи пости в Інтернеті, все частіше зустрічаю такі «перли» словесності, що мимоволі виникає бажання запитати: а це - по якому, це – якою мовою? Підготовлена добірка, як на мене, чудово ілюструє дрімучу неохайність у ставленні до одного з найбільших багатств нашого народу – мови, яку ми так любимо називати солов’їною. Чому ж тоді каркаємо, а не співаємо? Пропоную читачам проаналізувати кожне слово, аби не лише посміятися, а й назавжди позбутися таких «шедеврів» у власній мові.

Читать далее