• Home

23 березня 2019

НА СЛІД ЗНИКЛОЇ НАТРАПИВ ДЖЕРІ

230319 5Жительку Лев’ятина, яку безрезультатно розшукували люди, за лічені секунди знайшла службова поліцейська вівчарка.

За допомогою до райвідділу поліції близько 21-ї години звернулися рідні 79-річної жительки села Лев’ятин. Вони повідомили, що пенсіонерка після обіду пішла з дому у невідомому напрямку і досі не повернулася.

Читать далее

У ДЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ ДОБРОВОЛЬЦІВ

230319 4В четвер, 14 березня, у залі засідань міської ради відбулись урочистості за участю міського голови М.А.Карапетяна, військового комісара Радивилівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника В.А.Мельничука. Жителям громади, які за велінням совісті стали на захист Батьківщини у боротьбі за її суверенітет, було вручено почесні відзнаки Президента України «За участь у антитерористичній операції».

Читать далее

У РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА

230319 319 березня – особливий день у долі Радивилова: навесні, 75 років тому, наше місто було героїчно звільнено від німецько-фашистських загарбників.

У наш час ми перегортаємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою, та віддаємо данину пам’яті полеглим визволителям, перед чиїм безсмертним подвигом ми назавжди в неоціненному боргу.

Вшановуючи ветеранів Другої Світової війни та пам'ять тих солдатів, чий бойовий шлях завершився під скромними обелісками, жителі міста, представники місцевих установ та організацій, керівники району, ветерани праці зібралась на скорботний мітинг-реквієм на міському Меморіалі Слави.

Читать далее

«КУМЕ АНДРЕЮ, НЕ БУДЬТЕ СВИНЕЮ!»

230319 2Про прикрий випадок, що трапився нещодавно на міському кладовищі, повідомив відвідувач редакції. Проходячи днями цвинтарем, він помітив, як чоловік, прибираючи біля пам’ятника своєму родичеві, відкидав траву та сміття під… інший пам’ятник. На зауваження, що так робити не годиться, відреагував доволі войовничо: «А де я маю оте все дівати?!!». Наче й не бачив, що буквально за п'ятнадцять-двадцять метрів, у визначеному місці, височіла купка сміття.

Читать далее

Хто кращий, з’ясовували книголюби

230319 1Вже стало доброю традицією щорічно проводити конкурс дитячого читання під назвою «Книгоманія», де змагаються найактивніші і найзавзятіші читачі – учні 7 класів за престижний титул «Суперчитач».

Цього тижня Радивилівська міська дитяча бібліотека знову зібрала всіх, хто любить читати, хоче перемагати і сміливо мріє. Загалом, до конкурсу долучилися восьмеро найбільш активних читачів Радивилівської ОТГ: Анастасія Ковалик с.Дружба, Сергій Харчук с.Немирівка, Світлана Гаврищук с.Копані, Юрій Владика с.Підзамче, Сніжана Малецька с.Башарівка, Віталіна Трачук міська дитяча бібліотека, Аня Левицька НВК школа №2-ліцей..

Читать далее