• Home

29 березня 2019

У ГРОМАДІ ПЛАНУЮТЬ СИСТЕМУ РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ СМІТТЯ

290319 3Таке рішення серед інших депутати підтримали під час роботи чергової, 57-ї сесії міської ради

З-поміж більш як трьох десятків питань соціального та господарчого характеру, винесених на порядок денний пленарного засідання, одним із перших депутати затвердили зміни до місцевого бюджету.

Читать далее

НЕБЕЗПЕЧНА СИТУАЦІЯ: ЯК НЕ РОЗГУБИТИСЬ?

290319 2Коли на ваших очах знепритомнів перехожий, виникла пожежа або трапився який інший екстрений випадок, найважливіше при цьому не запанікувати. Адже найчастіше відлік на порятунок людського життя в таких обставинах звужено на хвилини. Як взяти верх над емоціями і чітко зорієнтуватися у випадку тієї чи іншої життєвої небезпеки, учні та педагоги об’єднаної громади дізнавалися у мобільному консультаційному пункті з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях ДСНС у Рівненській області.

Читать далее

В ПОШУКУ НОВИХ ДИВОВИЖНИХ ВРАЖЕНЬ

290319 1На березі р. Іква підносяться до небес неприступні стіни Дубенського замку XVстоліття. Учні 5-го класу Підзамчівської ЗОШ I-III ступенів у супроводі із класним керівником Шуст А.С. відвідали це визначне місце. Вони дізналися про унікальний палац, оповитий легендами і цікавими розповідями. Велич, яскрава історія, таємничість підземних ходів вразили школярів. Діти побували у кімнаті кривих дзеркал, підземеллі, зброярні, відчули дух стародавніх будівель.

Читать далее