• Home

30 березня 2019

В ОЧІКУВАННІ «ДОБРОГО ЦАРЯ»

300319 2І не кажіть мені, що в Україні ніколи не було ні царства, ні царя. Сам знаю. Називали, щоправда, і Данила Галицького царем, і якогось Олелька Олельковича, і ще когось з князів-гетьманів…Але таки точно у нас не було царизму як форми правління. То звідки ж в українців такий потяг до цієї форми та усім керуючої посади?

Збоку глянути: в країні - розгул демократії, суцільні вибори-перевибори. Особливо в цьому році є з кого вибирати: з чотирьох десятків претендентів на булаву, з чотирьохсот з чимось партій. Насправді ж більшість наших «демократичних» виборців йде обирати…царя. З належними царю повноваженнями. Не обмеженими. Ніким і нічим. І не такого собі, а доброго. Благодійника. Ощасливлювача всіх і вся його підданих.

Читать далее

ЩОДНЯ – ПО ДВА ПРИЧЕПИ СМІТТЯ

303019 1вивозять працівники комунальних служб з радивилівських вулиць: місто активно прибирають до Великодніх свят

На часі вже звичні господарським рукам весняні клопоти. Щойно тільки сонячне тепло розтопило рештки снігових кучугур, як бригада з благоустрою міської ради взялась за віники й лопати. За ці березневі дні, як повідомив інспектор з екології, земляних робіт та благоустрою міської ради М.С.Грановський, повністю розчищено від прибордюрного бруду всі центральні міські вулиці - О.Невського, Почаївську, І.Франка, Міцкевича. Впорядковано територію військового кладовища (Меморіал Слави), вивезено сміття із міського кладовища.

Читать далее