• Home

квітня 2019

26 квітня 2019

«ДАРАГІ УКРАЇНЦІ !??..»

260419 3Саме цією фразою, користуючись лексикою одного відомого політика жіночої статі, я вирішив озаглавити свої роздуми по гарячих слідах виборчої кампанії, що вже стала історією. Про її перебіг ще довго триватимуть дебати та ламатимуть полемічні списи аналітики, політологи та учасники соціальних мереж. Адже це справжній феномен новітньої України: кандидат у Президенти набрав рекордну кількість голосів виборців. Три чверті з тих, хто прийшли на виборчі дільниці, віддали свої голоси молодості, надії на мир та порядності.

Щоб проілюструвати цей факт, звернуся до аналітичних даних.

Читать далее

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СУЧАСНОЇ ДІАГНОСТИКИ

260419 2У Радивилівській лікарні – нові система УЗД й апарат штучної вентиляції легень, вартістю понад 2 мільйони гривень

Новий апарат штучної вентиляції легень завезли до Радивилівської районної лікарні. Також оновлено й апарат УЗД: з допомогою сучасної техніки у пацієнтів діагностуватимуть хвороби для максимально точного подальшого лікування.

Можливість оновити медичне обладнання цього року з’явилася у Радивилівської райлікарні завдяки проекту благодійного фонду "Любіть Україну", профінансованого Посольством Японії в Україні, та завдяки співпраці з громадою Радивилова.

Читать далее

ПІДКОРИЛИ СТОЛИЧНИЙ ТАНЦПОЛ

260419 1Для цього вихованцям старшої групи зразкового аматорського ансамблю «Калейдоскоп» вистачило й чотирьох хвилин. Радивилівські танцівники досі у відчуттях неймовірної ейфорії, адже стали володарями «Гран-прі» міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «З Україною в серці». Мистецька подія відбувалася цієї неділі, 21 квітня, у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Огляд дитячих талантів розпочався о дев’ятій годині ранку і тривав увесь день, аж до пізнього вечора.Цієї весни це уже другий за ліком міжнародний фестиваль, у якому відомий радивилівський колектив успішно злітає на вершину творчого Олімпу. Тільки якщо до цього нещодавнього виступу «калейдоскопівці» збирали щедрі ужинки призових перших місць, то тепер мають вдвічі більший привід гордитися своєю виснажливою роботою у репетиційній залі.

Читать далее

23 квітня 2019

З ЛІТАКІВ РОЗКИДАТИМУТЬ ПРИМАНКИ ДЛЯ ХИЖАКІВ

230419 4В такий спосіб буде проводитися пероральна вакцинація диких тварин від сказу

З  метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб на 2019 рік на всій території Радивилівського району буде проводитись кампанія з пероральної імунізації  диких м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу шляхом розповсюдження приманок з вакциною із літаків.

Читать далее

ОСУЧАСНЕНО МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР

230419 3Знакова подія у Радивилівському історичному музеї, пов’язана з творчістю та мистецтвом: на початку тижня тут відбулось урочисте відкриття модернізованої виставкової зали.

Почесну місію розрізання символічної стрічки виконали юні вихованці художнього відділу дитячої школи мистецтв на чолі із заступником міського голови з гуманітарних питань О. Пастухом. На урочистостях побували також педагоги, які майстерно розвивають у дітях талант до образотворчого мистецтва А.Капуста, О.Бельмас, майстри-рукодільники об’єднаної громади О.Круглик, М.Олійник. На запрошення взяти участь у пам’ятній події відгукнулась старший викладач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету, мистецтвознавець І.М.Локшук.

Читать далее

ФУРИ ПРОДОВЖАТЬ ШТРАФУВАТИ ЧЕРЕЗ ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ

230419 2Найближчим часом у селі Опарипси Радивилівського району відновить роботу стаціонарний пункт габаритно-вагового контролю транспорту

«З початку року він не працював, адже потрібне погодження тимчасової схеми розміщення дорожніх знаків від Департаменту патрульної поліції Нацполіції України. Сьогодні управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА отримало такий дозвіл. Наразі чекаємо погодження графіку від патрульної поліції в Рівненській області. Тож вже невдовзі на ділянці 434 км автодороги державного значення М-06 «Київ-Чоп» продовжать перевірку вантажівок на перевантаження», - розповів заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Читать далее

НОВИНИ БЛАГОУСТРОЮ: У РАДИВИЛОВІ ПРОГРЕЙДЕРУВАЛИ ДОРОГИ

230419 1А також впорядкували огорожу на міському кладовищі.

На паркан зі сторони центральної вулиці О.Невського, довжиною 270 метрів, було витрачено 120 літрів фарби для зовнішніх робіт. Малярські роботи виконували працівники бригади з благоустрою. До Великодніх свят міське кладовище також прибрали від сміття та провели санітарну чистку аварійних, високорослих дерев.

Сприятливі синоптичні умови на початку квітня також дозволили у оптимально стислі терміни провести грейдерування доріг комунальної власності на території міста. Так, зокрема, у ці дні техніка працювала на «ґрунтівках» вулиць Лісової, Єднання, Толстого, Ковпака, Конституції, Бальзака, Чубая, Б.Хмельницького, Тихої, Набережної.

Читать далее

22 квітня 2019

РАДИВИЛІВ ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦІВ!

220419 3Знову маємо привід гордитися юними талантами нашого міста: із напружених конкурсних виступів вкотре – із феєричною перемогою - повернулися вихованці молодшої та старшої груп зразкового аматорського ансамблю танцю «Калейдоскоп». Шлях до високих нагород та почесних визнань всім, хто приходить у цей ансамбль з прагненнями прикрасити своє життя танцем, вказує креативний і досвідчений хореограф Яна Василівна Гуска.

На минулих вихідних творчий колектив, який є постійною окрасою більшості місцевих урочистостей та святкувань, демонстрував свою високу виконавську майстерність і на львівській сцені. У цей час в місті Лева відбулись одразу кілька яскравих мистецьких подій.

Читать далее

ЗУСТРІЛИСЯ ЗІ «СПІВАЮЧИМ РЕКТОРОМ»

220419 2Днями учні Радивилівського професійного ліцею, 33 групи,що навчаються за професією 'Кухар. Кондитер" в супроводі майстра виробничого навчання Табінської Нелі Йосипівни відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Такий подарунок для нас організував легендарний ректор М.Поплавський. Усі витрати на організацію та проведення цього заходу були здійснені саме ним.
Переступивши поріг навчального закладу, учні одразу потрапили у динамічний вир навчання та дозвілля цього вузу. Першою локацією гостей стала реєстрація, яку проводив 'Штаб абітурієнтів'. Студенти-активісти гостинно зустрічали майбутніх колег та кваліфіковано відповідали на їх численні запитання.

Читать далее

ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО!

220419 1Здоров’я – ценайдорожчий скарб для кожної людини. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почуваєтьсявпевнено, бо вона усвідомлює,щокеруєсвоїмздоров’ям, є його господарем. Саме тому з ранньогодитинства треба формуватинавичкищодоведенняздорового способу життя.

Так, в Підзамчівській ЗОШ I-IIIступенів, згідно річного плану роботи навчального закладу, пройшов тиждень охорони здоров’я. Діти із задоволенням виконували проектні роботи «Здоровим бути модно!» Це дало їм змогу не лише проявити свої творчі здібності , а й можливість працювати в команді, спілкуватися, виконувати певні пошукові завдання.

Читать далее