• Home

01 травня 2019

ДО ДИТЯЧОЇ МРІЇ - ЧЕРЕЗ СТАРІ РЕЧІ

010519 4За тиждень до Великодня на теренах нашого міста відбувся фінальний етап доброчинної ініціативи, мета якої - огорнути увагою й теплом особливих діток громади. Задля цього молодіжна рада «Ідея», яка була ініційована волонтером Корпусу миру США Тоні Феном при відділі освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради, звернулась до радивилівців через соцмережі з проханням поділитися вживаними речами.

Впродовж майже місяця небайдужі жителі міста приносили у обумовлений пункт збору речі побутового вжитку, які в багатьох родинах припадають пилом десь на хатніх полицях – а це картини, світильники, книги, жіночі аксесуари, іграшки, побутова техніка в робочому стані, вишиванки, посуд. З розумінням того, що в такий спосіб кожен долучається до благодійності. Тобто, жодного матеріального зиску. Лише намір зробити цей світ на крихту кращим і милосерднішим. Бо далі усе зібране волонтерами мало поповнити полиці благодійного ярмарку-розпродажу, який, за підсумками збору, відбувся на центральній міській площі минулої п’ятниці.

Читать далее

КОЛИ МІСТКИ ДО МИРУ БУДУЮТЬ ДІТИ

010519 3Яких вражаючих здобутків у відповідальній місії «Схід і Захід – разом» можна досягти силою теплоти сердець найменших українців, у Радивилові власним прикладом демонстрували волонтери міжнародного благодійного фонду «ВЕКТОР НАДІЇ», який лише недавно зробив свої перші кроки. Він був створений цьогоріч у лютому з числа активних мешканців м. Львова, м. Луцька та ініціативних громадян сусідньої Польщі. Варт підкреслити, що наймолодшим представникам з цієї команди добровольців всього лише по 10-12 років. Однак це мало вплинуло на їх рішення впритул наблизитися до лінії українсько-російського протистояння на Донбасі. Щоб побачити на власні очі, яке воно – дитинство, обпалене війною…

Читать далее

МОЯ КАР’ЄРА В УКРАЇНІ

010519 219 квітня у Львові в Центрі «Розвиток колективної соціальної відповідальності» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку відбулася регіональна зустріч-конференція з 50 фіналістами другого (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Її учасником була учениця 10б класу Рудишина Магдалена та наставник – вчитель економіки Фаєвська Т.В. Це третя з п’яти регіональних зустрічей і проведена у просторі «FiLab». Учасниками стали десятикласники з Волинської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Рівненської, Хмельницької, Івано-Франківської та Чернівецької областей

Читать далее

КОМФОРТНА ШКОЛА СВОЇМИ РУКАМИ

010519 1За сприяння кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету ім.Вадима Гетьмана у суботу, 20 квітня, відбувся І Всеукраїнський конкурс учнівських проектів «Моя школа майбутнього», в якому взяли участь школярі 9-11 класів з понад ста навчальних закладів України.

Цей конкурс - не просто змагання між командами юних ентузіастів, інтелектуалів та інвесторів. Це унікальна можливість бути почутими для тих, хто має власну ідею з розвитку свого навчального закладу й готовий запропонувати конкретні кроки з її реалізації!

Читать далее