• Home

03 травня 2019

«ПОЛУМ'Я Й ДИМ СЯГАЛИ ПОДВІР'Я ТА ХАТИ…»

030519 4Якщо Homo sapiens це вид, який виник внаслідок бажання навчатися та творити, то в нашій ОТГ з'явилися істоти, які керуючись своїм примітивним бажанням нищити, спалюють суху траву та очерет. Цим вони не тільки вбивають беззахисних тварин, а й наражають на небезпеку свідомих жителів громади. Результат їхньої тупості я розмістив на відео.
Цього разу підпал було здійснено в с.Козин, дуже близько до житлових будівель, а так як був потужний вітер, то полум'я та дим сягали подвір'я і хати. Жителі не на жарт перелякалися, тому що могли спалахнути будівлі та й дихати в такому диму було важко. Небайдужі викликали рятувальників і поліцію. Навіть не уявляю, який стрес пережили люди, коли на них сунула вогняна стіна.

Читать далее

ПОЖЕЖНИКИ ПРАЦЮВАЛИ НА ШКІЛЬНОМУ ПОДВІР’Ї

030519 3В Немирівській загальноосвітній школі І-ІІІ відбувся День цивільного захисту. Під час даного заходу було задіяно рятувальників 7-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Радивилів.

Школярі мали змогу побачити роботу чергового караулу пожежно-рятувального підрозділу, ознайомитись із обладнанням рятувальної служби. Зокрема діти дізнались про особливості застосування автоцистерни та побачили, яке обладнання застосовується під час ліквідації різних надзвичайних подій чи ситуацій. А особливе захоплення викликала демонстрація роботи ручного ствола, адже рятувальники дали змогу бажаючим спробувати підкорити струмінь води.

Читать далее

ГРОМАДА ТОЛОКУЄ: МІСТО ПРИБРАЛИ ДО ВЕЛИКОДНЯ!

030519 2Наближення свята Світлого Христового Воскресіння – особливе у житті кожного християнина. Це час, коли ми постом та молитвою очищаємо власні душі, не забуваючи, при тім, навести лад і у просторі, в якому перебуваємо.

Вже традиційно, за кілька тижнів до Великодня, у Радивилівській об’єднаній громаді було оголошено загальну весняну толоку – жителів міста й сіл, власників приватного бізнесу, керівників та трудові колективи місцевих підприємств, організацій та установ закликали навести лад на прилеглих територіях. Адже зразковий благоустрій починається із дбайливо облаштованого квітника, впорядкованої вулиці, підметеної алеї.

Весняна толока набрала найбільших обертів саме на початку минулого тижня:

Читать далее

ГРОМАДЯНАМ - ДОСТУПНИЙ СЕРВІС У КОМФОРТНИХ УМОВАХ

030519 1У залі засідань Радивилівської міської ради проходив кількаденний тренінг у рамках реалізації програми «U-Lead з Європою» з питань створення Центрів надання адміністративних послуг.

За лічені тижні на території Радивилівської ОТГ запрацює сучасний та комфортний Центр з надання адміністративних послуг, мета якого - швидкий, прозорий, доступний сервіс у зручних та комфортних умовах. Відкриття такого осередку, який діятиме за принципом «єдиного вікна», дасть можливість мешканцям громади отримувати повний пакет документів і весь спектр послуг, як адміністративного, так і соціального характеру, в одному приміщенні. Задля того, аби максимально ефективно організувати роботу новооблаштованого центру, наприкінці минулого тижня у міській раді стартував відкритий тренінг за участю директора та заступника департаменту ЦНАП міста Луцька Л. Карп'як та О.Салій.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них