• Home

11 травня 2019

КОЛИ ТАНЕЦЬ - ЦЕ СТАН ДУШІ

110519 2З феєричною весняною програмою на сцені міського Будинку культури минулої суботи, 4 травня, виступили учасники хореографічного ансамблю «SOULART”.

Наприкінці грудня минулого року колектив, який все більше вражає творчим асортиментом та інтенсивністю сценічної роботи, здобув почесне звання Зразкового аматорського колективу. Його засновниця Кароліна Ярославівна Паскаль, у кожній новій танцювальній замальовці доводить глядачу, що творчість в поєднанні з наполегливістю – потужна сила. Ось вже більше семи років вона знайомить радивилівських дітлахів з різноманіттям танцювальних ритмів, відкриваючи їм чарівний світ пластики й музичної чуттєвості. Зрежисована нею історія може бути веселою чи сумною. Але неодмінно – правдивою та щирою. Такою, що нікого не залишить байдужим.

Читать далее

КАРПИСЬКО, ЯК ДВОРІЧНА ДИТИНА!

110519 1Найбільший улов, а також рекордну, майже 14-кілограмову рибину, під час турніру з карпфішингу, який відбувався минулих вихідних на Тернопільщині, пощастило дістати команді радивилівських рибалок-екстремалів «RadikCarpClub» у складі Андрія Римарчука і Романа Мащука.

Якщо ще донедавна рибальство було для людини одним із основних способів здобування їжі, то сьогодні риболовлю зараховують ще й до переліку найулюбленіших розваг та популярних видів спорту. Цілком заслужено, адже це заняття допомагає прихильникам відновити внутрішню рівновагу. А ще - отримати масу емоцій та позитивних вражень, які хочеться переживати знову і знову.

Читать далее