• Home

13 травня 2019

ПІДЗАМЧІВСЬКІ ДІТИ ПРИВІТАЛИ МАТУСЬ ЗІ СВЯТОМ!

130519 3Мама – таке тепле, ніжне і найдорожче слово для кожної дитини. Мама пригорне, приголубить, і всі негаразди вмить минають, її посмішка розганяє найтемніші хмари, а лагідне слово підтримки окрилює…Вона дарує життя, вкладає всі свої сили, знання і можливості в своє дитя і не чекає за це ніякої плати. Її любов безмежна, безкорислива і найнеобхідніша.

Традиційно, День Матері в Україні святкують у другу неділю травня. Тож учні 3-го класу Підзамчівської ЗОШ I-IIIступенів разом із своїм класним керівником Г.Я. Владикою запросили свої найрідніших мам і бабусь на чудове свято під назвою «Матусю, сонечко моє».

Читать далее

НЕ КУЛЬКИ ЗАПУСКАТИ, А ДЕРЕВО ПОСАДИТИ!

130519 2До такого флешмобу запрошують випускників шкіл всієї України

Із відповідним закликом учні вінницької школи «АІСТ» створили відеоролик та поширили, у якому питають, чи знають люди, куди летять повітряні кульки після того, як їх відпустили в небо?

Після тривалих польотів ці гумові залишки знаходять в природі як сміття. Тварини поглинають кульки і потім гинуть. Риби ковтають весь бруд і також гинуть. Здавалося б, така радість, така краса, але насправді вона дуже сильно руйнує екологію.

Читать далее

ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩЕ ВЕЛИКОДНЄ ПОДВІР’ЯЧКО!

130519 1За кілька тижнів до свята Світлого Христового Воскресіння місто заполонила Великодня феєрія. Серед підприємств, установ, організацій, а також загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівської об’єднаної територіальної громади було розповсюджено творчу пропозицію: за найкращий великодній дизайн будівлі та прилеглої території у міській ради пообіцяли заохочувальний подарунок до свята.
Як було анонсовано, конкурсна комісія у складі працівників сфери мистецтва та культури об’єднаної громади побувала з метою оцінювання у всіх установах та організаціях, які відповідально долучились до передвеликоднього флешмобу. Звертали увагу на творчий замисел, креативність, складність виконання оздоблювальних елементів, естетичну довершеність.

Читать далее