• Home

17 травня 2019

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

170519 1Запрошуємо радивилівців взяти участь у жалобних заходах до Дня пам’яті жертв політичних репресій

У неділю, 19 травня, в м.Радивилові відбудеться поминальне богослужіння та покладання квітів до пам’ятного знака жертвам політичних репресій (навпроти приміщення Пенсійного фонду) за участю керівників місцевих органів влади та представників громадськості.

Початок об 11:00.

Читать далее

НА ТЕЛЕЕКРАНАХ - ЗНОВУ БУГАЇВКА. ВКОТРЕ…

170519 2Так і не розпочавшись, завершилось чергове засідання районного суду за позовною заявою виховательки Віти Черешньовської до Бугаївської сільської ради та адміністрації дитсадка «Дивосвіт» з приводу незаконного звільнення з посади. Цього разу – через хворобу судді.

«І тепер неясно, коли буде інший суд…» - відзначила у відповіді на мій електронний запит потерпіла. Я зауважив натомість, що переглянув відразу два телесюжети на центральних каналах: мені подобається позиція колег. Вони не забули про цю справу і сповнені рішучості довести її до кінця. Як і редакція нашого тижневика: адже саме опублікований у «Сурмах Радзивілів» лист Віти став «першою ластівкою» масової підтримки її як у ЗМІ, так і в соціальних мережах. Віта додала: «Так, з телебачення приїхали на суд. Але нам повідомили, що не буде, лише в день засідання, за 4 год. до суду».

Думаю, варто коротко переповісти найбільш цікаві моменти цих телесюжетів.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них