• Home

21 травня 2019

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ. ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ. ДЕНЬ ВЕЛИКОГО ПОДВИГУ!

210519 8Сімдесят чотири роки тому в мирне життя нашого народу увірвалась жахлива війна. Найбільша трагедія в людській цивілізації 20-го століття, яка зруйнувала мільйони мрій, зазіхнула на права кожної людини жити, любити, бути щасливою. Ось чому ми завжди будемо пам’ятати самопожертву і відвагу подвиг тих, хто віддав своє життя і здоров’я заради вільного життя майбутніх поколінь. Скільки б років відтоді не пройшло …

Читать далее

НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ

210519 7Пройшовши фронтові шляхи-дороги, на порі свого щедрого 93-річчя, Олексій Іванович Казмірчук залишився єдиним з жителів міста, хто брав участь у бойових діях Другої світової війни.

За плечима цієї шанованої людини – непросте життя. Родом Олексій Іванович – з нинішнього Жовтневого (тоді – Пляшева). З піхотинця став танкістом, дослужився до командира Т-34. Все своє життя аж до виходу на заслужений відпочинок, пропрацював у кінофікації водієм. І хоча більше семи десятиліть тому відгриміли останні залпи Другої світової війни, її криваві події й тепер часто спливають в пам’яті Олексія Івановича болючими спогадами…

Читать далее

В МУЗИЧНИХ ЧАРАХ «ЧЕРЛЕНОЇ РУТИ»

210519 6Творчий вечір пам’яті, присвячений 70-річчю від Дня народження легендарного українського композитора-пісняра Володимира Івасюка, відбувся у Радивилівській дитячій школі мистецтв

Його земне життя тривало лише 30 років. Але за цей короткий час він виконав свою місію, використав талант і потенціал, зробивши українську пісню модною на весь світ. Феномен Володимира Івасюка у тому, що його твори звучать донині. Більшість з них успішно пройшли іспит часу, і навіть через багато років після його смерті, зорять популярністю. У чому особливість Володимира Івасюка, який досі вражає і захоплює? Про майстерність і музичний шлях дивовижного композитора, співака, поета-пісняра, своєю творчістю «розповіли» присутнім на музичному вечорі вихованці класу сольного співу школи мистецтв під керівництвом викладача та автора ідеї С. Сех (Клюй).

Читать далее

ДЯКУЮ, РІДНА, ЗА ВСЕ!

210519 5Щоб подарувати любим матусям незвичайний сюрприз до свята, місцеві діти шанобливо сплели букет із творчих вітань, який став окрасою Дня Матері в Радивилові.

У другу неділю травня, коли в кожній українській родині вшановують Ту, хто дала життя, - неньку, матусеньку, матір – в нашому місті відбувся святковий концерт за участю кращих аматорських колективів Радивилова. Щоб висловити глибоку вдячність за недоспані ночі і ніжну колискову, за трепетне і всепрощаюче серце, за молитви, які ведуть по життю міцними оберегами, радивилівських матерів запросили у залу міського Будинку культури.

Читать далее

ПОСИЛЮЮЧИ УВАГУ ДО УЧНІВ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

210519 4Опорний заклад – заклад інноваційного типу, це ядро громади, яке має забезпечити якісну освіту для всіх дітей. Щоб він функціонував успішно, потрібна ефективна співпраця усіх ланок, починаючи, в першу чергу, з керівників.

Тому, з метою обговорення важливих питань щодо покращення навчально-виховного процесу, у філії «Башарівська ЗОШ I-II» ступенів відбулася нарада керівників опорного закладу Підзамчівська ЗОШ I-III ступенів.

Читать далее

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З РОДИНИ

210519 3Саме ці прекрасні слова стали девізом родинного свята, яке організувала та провела класний керівник Тетяна Миколаївна Мельничук зі своїми учнями другого класу.

Найдорожчими людьми для кожної дитини є її родина, яку діти запросили на свято. Під звуки мелодії пісні «Одна калина» учні відкрили родинний захід. Вони декламували вірші, зверталися зі словами подяки до своїх батьків, дідусів і бабусь, танцювали, виконували пісні разом з найріднішими, читали гуморески, грали ігри, переглядали презентацію.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них