• Home

27 травня 2019

ШУКАЛИ СКАРБИ РАДЗИВІЛА

270519 3Цьогоріч нашому мальовничому містечку Радивилів виповнюється чотириста п’ятдесят п’ять років. А імениннику, як відомо, прийнято дарувати подарунки. Ми довго думали, що б такого неординарного подарувати такому поважному ювіляру, і вирішили організувати перший в Радивилові загальноміський квест для молоді громади під назвою «Скарб Радзивіла».

Читать далее

ШКОЛЯРАМ ПОДАЮТЬ СТРАВИ РЕСТОРАННОГО РІВНЯ

270519 2Колектив кухарів Радивилівського НВК «школа №2-ліцей» наважився зробити крок на територію гастрономічного новаторства. І тепер у цьому освітньому закладі дітям готують вишукані страви з авторського меню від переможця кулінарного шоу «Майстер-шеф 5» Євгена Клопотенка

Шкільне харчування має задовільняти всі потреби організму. Потрібні як складні вуглеводи, які дають тривалу енергію, так і білки – для побудови всіх тканин і належної роботи імунної системи.

Читать далее

ВІДЗНАЧЕНО ГРАМОТАМИ ОБЛАСНОГО РІВНЯ

270519 1За підсумками обласного конкурсу «Енергозбереження очима дітей» одразу дві вихованки КЗ «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської міської ради зайняли переможні друге та третє місця.

Знову відзначилися талантом і творчими досягненнями учні художнього відділу місцевої школи мистецтв ім.Г.Жуковського. Завдяки неординарній манері живопису, вмінню майстерно відтворювати актуальні теми сьогодення за допомогою пензля та фарб, підопічні І.І.Чубаєвського, який нині курує роботою художнього відділу – Єлизавета Мамчур та Анна Токмина – впевненоp зійшли на п’єдестал переможців.

Читать далее