• Home

28 травня 2019

НА БАТЬКА – З КУЛАКАМИ

280519 2Через сімейний конфлікт 38-річний радивилівчанин жорстоко розправився з рідним батьком. Потерпілий нині знаходиться в нейрохірургічному відділенні Рівненської міської лікарні.

Як повідомили кореспондентам тижневика «Сурми Радзивілів» у місцевому відділенні поліції, бійка трапилася на фоні сімейного скандалу: обидва чоловіки на той момент перебували у нетверезому стані. Не дійшовши словесного порозуміння у протиріччях, що виникли, син пішов на батька з кулаками, нанісши тому у ділянку голови п’ять ударів.

Читать далее

ЗА ТАКИМИ ЗМІНАМИ – МАЙБУТНЄ ГРОМАДИ

280519 1Чергове пленарне засідання 60-ї сесії Радивилівської міської ради, яке відбулось у п’ятницю, 17 травня, дало можливість оцінити результат злагодженого діалогу представницької і виконавчої гілок влади, їх конструктивне співробітництво. Одним із перших питань в ході роботи сесії депутати заслухали звіт М.А.Карапетяна про підсумки роботи Радивилівської міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік.

 

Очільник об’єднаної громади охарактеризував здобутки у всіх сферах її життя, коротко зупинившись і на основних показниках соціально-економічного розвитку. Зокрема зазначив, що, незважаючи на доволі таки непрості реалії сьогодення, консолідувавши думки і співпрацю разом з депутатським корпусом та виконавчим комітетом, міській раді вдається не збавляти обертів й далі успішно вирішувати назрілі питання економічного та господарчого характеру. Значну увагу під час свого виступу М.А.Карапетян приділив питанням розвитку інфраструктури - як на території міста, так і в межах старостинських округів. Адже у кожному селі після затяжної відсутності будь-якого покращення нині чітко видно позитивні зміни.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них