• Home

14 червня 2019

ОНОВЛЕНИЙ «ТЕРЕМОК» - ЯК КАРТИНКА ІЗ КАЗОК!

140619 4Відтепер малеча Підзамчівського старостинського округу має дитсадок, про який давно мріяла

В Радивилівській громаді - радісна і довгоочікувана подія. Після проведеної капітальної реконструкції, урочисті входини святкували цієї неділі у Підзамчівському ДНЗ "Теремок". Наймолодші мешканці п’яти сільських населених пунктів старостинства - Стоянівки, Підлипок, Підзамчого, Казмірів, Круків вперше після тривалого ремонту повернулися у стіни дитсадка, і підготували вітальних віршиків й пісень. Їх «Теремок», кажуть, настільки змінився, що його і не впізнати!

Читать далее

ВІДЗНАЧИЛИ 455-РІЧЧЯ СЛАВНОГО МІСТА РАДИВИЛОВА!

140619 3ВІДЗНАЧИЛИ 455-РІЧЧЯ СЛАВНОГО МІСТА РАДИВИЛОВА!

Ще на один рік більше досягнень і змін. Ще на рік більше вагомих справ, зроблених на користь людям: у суботу, 25 травня, Радивилів знову згуртовував, щоб здивувати і примножити почуття гордості за те, що його яскрава історія співзвучна з долями всіх тих, хто народився тут й живе.

Рідне місто займає більше місця, ніж просто як населений пункт у контурах на мапі України. Якщо говорити про Радивилів, то він – назавжди у серці його талановитих мешканців, щодня заповнює собою сторінки людської пам’яті та почуттів, знаходить відображення у сімейних альбомах.

Читать далее

ПАРАСОЛЬКИ – ХІТ СЕЗОНУ

140619 2Зважаючи на погодні витівки, які зводяться уже до анекдотичного: «а в перервах між зливами – дощитиме», парасольки нині на підхваті у кожного, хто будь-куди вирушає з дому.
Навряд чи було відомо про такий синоптичний розклад у міській раді, коли розглядались перші ідеї щодо того, а чим дивувати місцевих жителів до Дня міста цьогоріч. Але з темою зовнішнього дизайну точно не помилились: у Радивилові з’явились вишукані новинки до свята - алея із різнокольорових підвісних зонтиків на бульварі Черняка, а також велетенська кована парасоля - на центральній площі Незалежності. «Як у Львові», - влучно підмітили перші спостерігачі за монтажними роботами.

Читать далее

РАДИВИЛІВЦЯМ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СЕРВІС

140619 1Урочисті входини відзначив перший на Рівненщині спільний міськрайонний ЦНАП, відкриття якого відбулось у Радивилові під час святкування Дня міста. Завдяки ініціативі Радивилівської міської ради, при підтримці Міністерства соціальної політики України та Програми «U-LEAD з Європою», новий центр, основна мета якого – максимум комфорту і професіоналізму - значно розширив перелік адміністративних послуг для жителів громади та району. Вже невдовзі, окрім стаціонарного офісу, у Дружбівському та Підзамчівському старостинствах громади будуть створені віддалені робочі місця адміністраторів ЦНАП.

Читать далее