• Home

17 червня 2019

КОЛГОСП «ДРУЖБА»: РЕІНКАРНАЦІЯ?

170619 3Колгоспів в Україні, як відомо, не існує з 1998 року. Була два десятиріччя така форма колективного господарювання на землі. Вона успішно почила в Бозі, поступившись місцем фермерським господарствам та потужним агрохолдингам. Словом, догосподарилась…

До чого це я? Екскурс у недалеку історію потрібен, аби комусь нагадати, а молодшим просто відкрити очі – про який же колгосп «Дружба», власне, йдеться. Так от, його колишні межі абсолютно співпадають з межами території новоутвореної на території району об’єднаної громади, Бугаївської. Четвертої за рахунком. Найменшої.

Кількість рад, що об'єдналися сюди, всього лиш дві – Бугаївська та Сестратинська. Площа цієї об'єднаної територіальної громади: 84.06 км.Чисельність населення – 3030 жителів. Перша інформація про це об’єднання з’явилась на сайті телеканалу Рівне-1 ще два роки тому: «http://rivne1.tv/news/84744

Читать далее

ТРИ НЕЗАБУТНІ ЗУСТРІЧІ КОЛЕГ

170619 2День журналіста України медійники Рівненщини 5 червня відзначили у древньому місті Дубно. Близько півсотні газетярів, радійників і телевізійників краю біля входу в міську раду першою зустріла член Національної спілки журналістів України, начальник відділу внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Ерна Шевчук. Власне, саме вона стала одним із ініціаторів та організаторів нашого професійного свята на Дубенщині.

Близько години, в рамках імпровізованої прес-конференції, гості міста поспілкувалися з Дубенським міським головою Василем Антонюком. Очільник міста в деталях розповів про економічні та соціальні перетворення в райцентрі за останні чотири роки, поділився планами на майбутнє. А воно, за словами Василя Михайловича, виглядає досить перспективно.

Читать далее

ДЕВ’ЯНОСТОРІЧЧЯ - У СТОЛІТНЬОМУ ДОМІ

170619 1відзначив 15 червня старожил міста Володимир Павлович Підпалюк

Цей і на сьогодні доволі ошатний будинок під оцинкованою жерстю на самому східному краєчку нашого містечка добре знають більшість жителів округи. Адже саме в ньому виростали двоє добре відомих місцевих педагогів, Ігор Павлович Підпалюк та Алла Павлівна Станкевич. Зведені ними будинки – поряд з батьківським обійстям. Але вже без перших господарів…Відійшли у кращі світи. Нині в столітньому батьківському домі залишився лише один брат, Володимир, наймолодший. Разом з дружиною Зоєю та сином Олександром.

…Ми зустрілися з ним за кілька днів до славного дев’яносторічного ювілею. Влаштувалися у вранішній тіні будинку і неспішно спілкувалися добрих дві години. Певен, багатьом нашим читачам, старшим і молодшим, будуть цікавими спогади цієї людини. Почали ми здалека, ще з зорі минулого століття. Відтоді, коли у Радзивілові вперше з’явився Підпалюк-старший, Павло, започаткувавши коріння роду. Історія ця цікава і дещо романтична.

Читать далее