• Home

18 червня 2019

РІВНЯЮЧИСЬ НА КОЗАЦЬКІ ТРАДИЦІЇ

180619 3Учнівська команда «Гарячі серця» Радивилівського НВК " школа№2-ліцей" завершила нелегку боротьбу у військово-патріотичній грі "Сокіл"("Джура"). За підсумками ІІ обласного етапу наші учасники були удостоєні почесного третього місця серед двадцяти команд Рівненщини.

Об’єднанні жагою до перемоги, початок літа юні джурівці зустріли у напруженому темпі конкурсних змагань. В історії Запорізької Січі джурами називали молодих юнаків, які йдуть шляхом воїна, здобуваючи знання, вміння, навики, щоб згодом стати козаком.

Читать далее

З ПІСНЯМИ Й ТАНЦЯМИ – ДО ЗАХИСНИКІВ

180619 2Цими вихідними вихованці зразкового аматорського хореографічного колективу «SOULART» комунального закладу «Радивилівський міський Будинок культури» дарували своє мистецтво особливим глядачам – українським військовослужбовцям. З ініціативи керівництва 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного збройних сил України юним радивилівським артистам було вручено подяку: за плідну співпрацю і вагомий внесок у військово-патріотичне виховання.

Читать далее

ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО: ЩО КАЖЕ ЗАКОН?

180619 1Відповідно до Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” та постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», в Радивилівській об’єднаній територіальній громаді було проведено засідання тематичного «круглого столу».

Читать далее