• Home

18 серпня 2019

ШКІЛЬНА ДРУЖБА РОКАМИ МІЦНІЄ Минулих вихідних піввіковий ювілей закінчення міської школи №2 відзначили випускники 1969 року

180819 3Будьмо щирими: мало кому з нас подобалось навчання у школі, мало хто відчував непідробну любов та повагу до вчителів. Осмислення важливості цього етапу на життєвому шляху приходило значно пізніше, з роками, а то й десятиліттями. Як і розуміння важливості і міцності шкільної дружби.

…Коли в місті з’явилась школа №2, котра відбрунькувалась від єдиної, першої, мої ровесники пішли лише у другий клас. Тоді, у далекому 1960 році, навіть у нововідкритій школі бракувало класів для навчання. І ми до четвертого класу ходили у другу зміну. Взимку, а зими тоді були ой які люті та сніжні, батьки змушені були виходити зустрічати своїх школяриків та витягати санками з заметів. Були перебої зі світлом, тож керосинові лампи були обов’язковим атрибутом кожного класу. Яскравим спогадом дитинства для моїх ровесників став весняний сонячний день, 12 квітня 1961 року, коли в космос полетів Юрій Гагарін. Скільки нас всі ці роки жило з мрією повторити його подвиг!

Читать далее

НАБИРАЄ ПОПУЛЯРНОСТІ

180819 2показ фільмів під відкритим небом на майдані Незалежності в райцентрі
Як повідомила одна з ініціаторів проекту «Ідея» Софія Бугайкіна, показ мультфільму під відкритим небом минулої неділі відбувся знову:
« За підтримки міської ради і небайдужих людей, ми гарно провели недільний вечір. Ідея спрацювала, потрібно тепер більший екран та більше звуку, адже глядачів значно більше, ніж на першому показі (попрацюємо над цим).
Читать далее
Китайские телефоны и все для них