• Home

вересня 2019

21 вересня 2019

НА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО – ТРИ ЮВІЛЕЇ

210919 4Щоосені 12 вересня в Радивилові - особливий день. Тоді свого небесного покровителя вшановує Свято-Олександро-Невський храм, а цього року його парафіяльна громада відзначає одразу кілька славних ювілеїв: 195 років із початку будівництва, 145 років з дня освячення храму та 15 років перебування часточки мощів святого Олександра Невського у цій святині.

Читать далее

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ПІДЗАМЧІВСЬКІЙ ШКОЛІ

    210919 3 Традиційно на початку навчального року у Підзамчівській ЗОШ I-III ступенів було проведено Олімпійський тиждень під гаслом «Треба друзі піклуватись про здоров’я щодня», впродовж якого було організовано багато цікавих заходів.

     Тиждень розпочався із урочистої лінійки, на якій дітям було оголошено план проведення заходів. Учні старших класів змагалися у традиційному турнірі з міні-футболу. Надзвичайно сподобався дітям турнір з шахів, настільного тенісу. Учні середньої ланки брали участь у естафеті «Веселі старти», під час яких розвивалися навички спритності, витривалості, вміння працювати в команді. Школярі не лише змагались, розвивали фізичні якості, але й пропагували здоровий спосіб життя – із захопленням виконували малюнки на асфальті «Здоровим бути модно». Заняття спортом надзвичайно важливе для молодих зростаючих, активних школярів.

Читать далее

ПО ЖИТТІ - З ПІСНЕЮ!

210919 2По-особливому зазвучала ця осінь у долі Марії Володимирівни Федорович, музичного керівника творчого об'єднання любителів пісні "Надвечір'я". Наче сім нот - так і сім десятиліть її життя - злагоджено вишикувались дивовижним акордом, щоб тепер зазвучати у ювілейній тональності.

За час, відколи Марія Володимирівна стала частиною ветеранського колективу, вона проявила себе не лише як професійний музикант, а як авторка чудових віршів та композитор. Написала близько ста пісень, які увійшли до репертуару клубу " Надвечір'я" і після дебюту одразу ж завоювали і дотепер примножують любов глядача. Усе тому, кажуть шанувальники, що від них віє дивовижною енергетикою та емоційним різноманіттям.

Читать далее

РАДИВИЛІВ УМІЄ ВИХОВУВАТИ ЧЕМПІОНІВ!

210919 1Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Відтак, кожної другої суботи вересня, відповідно до Указу Президента від 24 червня 1994 року, у нашій країні відзначається день фізичної культури і спорту.

Приємно констатувати той очевидний факт, що спорт є чи не найбільш потужною об’єднуючою силою у Радивилові. Саме міцні спортивні традиції вивели Радивилів у трійку громад-лідерів, які нині можуть достойно помірятися силами із різними суперниками.

Читать далее

18 вересня 2019

ФЕСТИВАЛЬ ПІД ВІТРЯКОМ

180919 2Зібрав на одній сцені артистів із дванадцяти областей України.

Своє мистецтво співу на ювілейному десятому Всеукраїнському фестивалі народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки», що відбувся минулої неділі в с.Красносілля Гощанського району, продемонстрували і учасники Народного аматорського ансамблю пісні «Забава» КЗ «Радивилівський міський будинок культури» Радивилівської міської ради.

Читать далее

ПРИМНОЖУЮЧИ СПОРТИВНУ СЛАВУ ГРОМАДИ

170919 1Традиційно у другу суботу вересня в Україні відзначалося свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, ветеранів спорту.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. У Радивилівській об’єднаній громаді вже склалися свої традиції, пов’язані з цим святом: у День фізичної культури та спорту у різних локаціях міста відбуваються різноманітні заходи. Не став винятком і цьогорічний вересень:

Читать далее

16 вересня 2019

ТАКА ЇЗДА: ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС В ОДИН БІК, УЧНІ - В ІНШИЙ

160919 2Наскрізь парадоксальна ситуація нині склалася в селі Гаї-Лев'ятинські Радивилівської об'єднаної громади. Абсурдність її, відверто кажучи, розуміє кожен, хто керується здоровим глуздом. Адже, щойно досягнула завершального епату одна із найбільш гострих проблем гаївчан - придбання транспортного засобу для підвезення учнів та малих дошкільнят на заняття у найближчі освітні заклади в с.Немирівку, як увесь процес зі скреготом ризикує зірватися на гальма. А все через банальну людську безвідповідальність. У той час, як в міській раді на повен темп тривають тендерні домовленості щодо закупівлі шкільного автобуса учням, які проживають у Гаях-Лев'ятинських Радивилівського району, а на навчання дістаються за два кілометри - у село Гаї-Дітковецькі, що на Бродівщині, більш як десяток сімей, які ще влітку давали згоду на переведення своїх дітей у Немирівську ЗОШ, різко дали задню. Як наслідок, у салоні перевізника, який до моменту закупівлі шкільного автобуса тимчасово здійснює транспортування учнів громади на навчання у Немирівку, нині налічується всього п'ятеро (!) неповнолітніх пасажирів.

Читать далее

ВАКЦИНУВАТИ ЧИ НІ? ОСЬ В ЧОМУ ПИТАННЯ!

160919 1Вже перевірено і часом, і досвідом, що на світі є дві речі, про які може розмірковувати кожен із глибоким знанням справи, незалежно від фаху. Перше – як зробити змістовну газету, друге – як вилікувати людину.

До чого я веду? А до того, що дякуючи нашій самовпевненості, коли ми вирішуємо: потрібне щеплення дитині чи ні, – маємо епідемію кору в Україні. Саме так, неоголошену епідемію, стверджують медики. Тож напередодні 1 Вересня, коли усі навчально-виховні заклади оголосили, що дітей, які не мають щеплень не допустять до занять, вирішила поспілкуватися із головним спеціалістом управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмилою Яценею.

– Людмило Олександрівно, медики лякають нас чи насправді існує серйозна загроза епідемії?

Читать далее

14 вересня 2019

ВЕЛИКЕ БАЧИТЬСЯ ЗДАЛЕКУ?!!

140919 1Цей цікавий пост, що стосується нашого містечка, днями випадково зустрів у стрічці новин Фейсбук. Зацікавив навіть не стільки сам пост, як реакція на нього деяких людей. Тому й захотілося представити все це разом на суд наших читачів. Деякі неточності в текстах вибачмо їх авторам.
«Руслан Бормовий

28 серпня о 21:03 · 

Це фотографії районного центру на Рівненщині, місто Радивилів (15 тис. населення). Все радивилівське ОТГ в районі 18 тисяч жителів. Це центр міста. Повірте на слово - всі вулиці асфальтовані! В центрі на площі стоїть сцена. У місті є ФОНТАН (15 тис. населення, нагадую), який світиться різними кольорами, міняє темп напору води і т.д.! Для ярмарок є окрема територія, що дозволяє не знищувати і перетворювати в ями площу міста! Інсталяція "Я LOVE Радивилів" вартує аж ніяк не 250 тис.грн як наша, а 75 тис. грн. (Назва міст має однакову кількість букв, і теж світиться до речі, просто герба не має намальованого).

Читать далее

13 вересня 2019

ЯК ЇСТЬ, ТАК І ВЧИТЬСЯ

130919 3Вересень це не тільки початок шкільного навчання у дітей, але й початок їхньої самостійності, пристосування до нових правил поводження в освітньому закладі, учнівському колективі.І ця різка зміна звичного домашнього життя не може не позначитись, в першу чергу, на психологічному стані дитини, її становленні, як особистості. Не будемо детально зупинятись на навчальному процесі: хотілося би більш детально проаналізувати таке важливе питання харчування дітей у школі. В цьому не менша важлива запорука успішного навчання вашого учня.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них