• Home

Strict Standards: Non-static method Calendar::adjustDate() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 50

Strict Standards: Non-static method Calendar::getDaysInMonth() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/models/blogcalendar.php on line 66

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/syrmu558/public_html/components/com_blog_calendar/views/blogcalendar/view.html.php on line 46

21 вересня 2019

НА ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО – ТРИ ЮВІЛЕЇ

210919 4Щоосені 12 вересня в Радивилові - особливий день. Тоді свого небесного покровителя вшановує Свято-Олександро-Невський храм, а цього року його парафіяльна громада відзначає одразу кілька славних ювілеїв: 195 років із початку будівництва, 145 років з дня освячення храму та 15 років перебування часточки мощів святого Олександра Невського у цій святині.

Читать далее

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ У ПІДЗАМЧІВСЬКІЙ ШКОЛІ

    210919 3 Традиційно на початку навчального року у Підзамчівській ЗОШ I-III ступенів було проведено Олімпійський тиждень під гаслом «Треба друзі піклуватись про здоров’я щодня», впродовж якого було організовано багато цікавих заходів.

     Тиждень розпочався із урочистої лінійки, на якій дітям було оголошено план проведення заходів. Учні старших класів змагалися у традиційному турнірі з міні-футболу. Надзвичайно сподобався дітям турнір з шахів, настільного тенісу. Учні середньої ланки брали участь у естафеті «Веселі старти», під час яких розвивалися навички спритності, витривалості, вміння працювати в команді. Школярі не лише змагались, розвивали фізичні якості, але й пропагували здоровий спосіб життя – із захопленням виконували малюнки на асфальті «Здоровим бути модно». Заняття спортом надзвичайно важливе для молодих зростаючих, активних школярів.

Читать далее

ПО ЖИТТІ - З ПІСНЕЮ!

210919 2По-особливому зазвучала ця осінь у долі Марії Володимирівни Федорович, музичного керівника творчого об'єднання любителів пісні "Надвечір'я". Наче сім нот - так і сім десятиліть її життя - злагоджено вишикувались дивовижним акордом, щоб тепер зазвучати у ювілейній тональності.

За час, відколи Марія Володимирівна стала частиною ветеранського колективу, вона проявила себе не лише як професійний музикант, а як авторка чудових віршів та композитор. Написала близько ста пісень, які увійшли до репертуару клубу " Надвечір'я" і після дебюту одразу ж завоювали і дотепер примножують любов глядача. Усе тому, кажуть шанувальники, що від них віє дивовижною енергетикою та емоційним різноманіттям.

Читать далее

РАДИВИЛІВ УМІЄ ВИХОВУВАТИ ЧЕМПІОНІВ!

210919 1Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Відтак, кожної другої суботи вересня, відповідно до Указу Президента від 24 червня 1994 року, у нашій країні відзначається день фізичної культури і спорту.

Приємно констатувати той очевидний факт, що спорт є чи не найбільш потужною об’єднуючою силою у Радивилові. Саме міцні спортивні традиції вивели Радивилів у трійку громад-лідерів, які нині можуть достойно помірятися силами із різними суперниками.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них