• Home

05 жовтня 2019

ГАРНО БІГАЛИ. «ДОБІГЛИ» ДО 9 МІСЦЯ!..

051019 5Про проблеми в нашій футбольній команді «Сокіл» ми вже писали. Проте, незважаючи навіть на те, що віднедавна матчі проводяться чомусь по суботах, вболівальники поспішають на стадіон в сподіванні побачити нарешті хоч якийсь успіх спортсменів…

На жаль, отримали вони чимале розчарування і від поєдинку, що відбувся на «Колосі» 29 вересня. Непорозуміння чи, точніше, маразм стартував раніше початку першого тайму.

Читать далее

МАРІЯ ФЕДОРОВИЧ: «ПІСНЯ – МОЇ КРИЛА»

051019 4З особливим подарунком завітала цьогорічна осінь у долю музичного керівника ветеранського клубу «Надвечір’я», авторки пісень і композиторки Марії Володимирівни Федорович. Потішила щедрим сімдесятирічним ювілеєм! Перші кроки у золоту пору долі людської педагог за професією і музикант - за покликанням, ступила під оплески шанувальників своєї творчості, під дзвінкий сміх онуків-правнуків і вдячні слова дітей. Як особливу дорогоцінність береже Марія Володимирівна у скарбниці щастя свого ще й пісню. Цілюща сила музики не один раз гоїла невидимі очам рани, допомагала переходити хиткі мости життя, додавала снаги посміхатися, навіть якщо з очей ще не зовсім висохли сльози смутку.

Читать далее

НЕ ХОЧУ, АЛЕ СМІТИТИМУ. СВІДОМО…

051019 3Ця розмова в середині дев’яностих застрягла у моїй пам’яті, наче скалка в оці. А спілкувалися ми у центрі міста з тодішнім інспектором шкіл райвно М.Ю.Будьком.

-          Володю, ви ж інтелігентна людина…, - посеред бесіди раптом докірливим тоном мовив Максим Юхимович.

   Я лишень здивовано знизав плечима, мовляв, сам знаю, що інтелігентна, але до чого ця репліка?

Замість відповіді мій співрозмовник поглядом вказав на недопалок цигарки, який хвилею раніше я хвацько, щиглем, «стрілянув» у траву на газоні...

Читать далее

ПРОФЕСОР МЕДИЦИНИ – ВИПУСКНИЦЯ МІСЬКОЇ ШКОЛИ

051019 2У червні 1947 року відбувся другий післявоєнний випуск учнів Червоноармійської середньої школи. ЇЇ закінчили того року 17 учнів. Серед них Владзімірська Олена Василівна – доктор фармацевтичних наук, професор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького; Боровий Євгеній Максимович – доктор медичних наук, колишній головний лікар Рівненської обласної лікарні, заслужений лікар України, відомий хірург; Волянюк Микола Михайлович, кандидат історичних наук, колишній директор Львівського філіалу музею В.Леніна(тепер Національний музей); Гуменюк Модест Данилович – лікар-невропатолог залізничної лікарні в м.Смілі Черкаської області; Мартинюк Алевтіна Петрівна - колишня вчителька математики Опарипсівської восьмирічки(пізніше в СШ№1); Підпалюк Алла Павлівна – колишня вчителька іноземної мови; Токмина Євгенія Євдокимівна – колишня вчителька математики СШ№2.

Олена Василівна Владзімірська, народилася 22 листопада 1929 року в селі Бугаївка, у селянській сім’ї. Після успішного закінчення школи вона поступила на фармацевтичний факультет Львівського медичного інституту, який закінчила у 1952 році з відзнакою.

Читать далее

КНИЖКОВИЙ ДІМ ВІДКРИТИЙ ВСІМ!

051019 1Бібліотечна гостина відбулася у публічно – шкільній бібліотеці c. Дружба.

    Книга з найдавніших часів і до сьогодення є безцінним скарбом і найбільшим чудом з усіх чудес, створених людством. У ній весь неосяжний світ. Всім відомо, що книги «оживають» тоді, коли їх читають. Вони відкривають свої таємниці, дарують знання лише тим, хто з ними працює. Гостями бібліотеки були найдопитливіші читачі – учні першого класу з класоводом Раїсою Василівною Побережник.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них