• Home

07 жовтня 2019

ВДЯЧНОСТІ БУКЕТ СВЯТКОВИЙ НАШИМ ОСВІТЯНАМ

071019 3Без участі вчителя не пишуться життєві повісті. Наскільки важливою та затребуваною у сучасному суспільстві є педагогічна праця, засвідчили урочистості, організовані у середу, 2 жовтня, в міському Будинку культури з нагоди Дня працівників освіти. Уклінну подяку з головної сцени міста висловили усім, хто невтомно сіє серед нас добре, мудре, вічне.

Жовтень щільно огортає наші дні в мрійливу тишу осені, де стигло зітхають пізні яблука, жагуче спалахують калинові кетяги і вітер виграє вітальну мелодію на срібних струнах бабиного літа. Обрамлене в пишний багрянець, першим з’являється на жовтневому календарі професійних свят традиційний День працівників освіти.

Читать далее

ЩОБ ТВАРИНИ НЕ КАЗИЛИСЬ

071019 2Понад 27 тисяч доз вакцин проти сказу тварин скинуть з літаків на території Рівненщини. Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовими та польовими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм. Тож жителів області закликають не хвилюватися, коли вони побачать літак АН-2, що розкидає вакцину.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області.

«Ми не можемо ін’єкційно вакцинувати диких тварин проти сказу. Тож цей спосіб достатньо ефективний. Він використовується у європейських країнах», - відзначає керівник управління Володимир Лазарчук.

Читать далее

ГУЧНІШЕ, МУЗИКО!

071019 1Викладачі Радивилівської дитячої школи мистецтв запросили на чудовий концерт-вітання під відкритим небом з нагоди Міжнародного дня музики. Своїм талантом вони продемонстрували на загал, якою дивовижною буває мова нот і мелодій!

1  жовтня — Міжнародний  день  музики. Його   почали   відзначати   за рішенням  ЮНЕСКО з 1975 року. Одним з   ініціаторів  свята  був  чи   не   найвизначніший   композитор  XX  століття   Дмитро   Шостакович. Цей   день   святкується   щорічно у  всьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і  художніх колективів.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них