• Home

19 жовтня 2019

У МІСЬКОМУ МУЗЕЇ ПОСЕЛИЛИСЬ… МАВКИ

191019 4Цих чарівних істот українського міфу дуже талановито зображає на своїх полотнах радивилівська художниця Оксана Петровська. Нещодавно її малюнки з цієї серії стали чудовим ілюстративним доповненням до збірки дитячих творів відомої літераторки з Львівщини Дари Корній. А цими днями мавки Оксани Петровської «переїхали» у історичний музей: впродовж місяця тут діятиме персональна виставка радивилівської мисткині.

Читать далее

ДРУЖБА ПОЧУВАЄТЬСЯ СПОРТИВНО!

191019 3У цьому старостинському окрузі прекрасна нагода для свята – в приміщенні клубу розпочав роботу сучасний тренажерний центр. Це вже третій такий, облаштований в сільських населених пунктах об’єднаної громади.
Радісну подію разом із місцевими жителями у четвер, 10 жовтня, розділили міський голова М.А.Карапетян, його заступник О.В. Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради І.М.Ковалевська, депутат міської ради, місцевий підприємець В.Бурмай.

Читать далее

ВОНИ ТВІЙ ЩИТ, УКРАЇНО, І МЕЧ...

191019 2День Покрови Пресвятої Богородиці у новітній українській історії ознаменувався ще і як свято сили, відваги та лицарства. У цей час наше суспільство віддає шану мужнім воїнам-захисникам, які в умовах зазіхання на територіальну цілісність нашої країни безстрашно стали на захист її кордонів. Всі ці роки вони ризикують власними життями на небезпечній варті, де охороняють життя та мирну працю свого народу. За це їм низький уклін і щиросердечна наша вдячність.

Читать далее

ВСЕ БУЛО… КАРТОПЛЯНО!

191019 1Минулої п’ятниці в нашому місті було організовано смачну «тусовку», де головною була картопля - чи не найдорожчий овоч сезону. А також усе варене, печене, смажене з неї й нею начинене.

Благодійна акція «Картопляна поляна», організована за сприяння міської ради членами молодіжного об’єднання «Ідея», цілком очікувано переросла у чудове осіннє свято кулінарного розмаїття. А тому надовго запам’ятається жителям Радивилова, як і тим, хто прибув у райцентр побазарувати і теж забрів на незвичну галявину. З піснями-конкурсами до смачних пригощань радивилівські господині й господиньки закликали усіх, від малого до старого.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них