• Home

28 жовтня 2019

У 75-ТУ РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ

281019 4в Радивилові та старостинських округах об’єднаної територіальної громади відбулись меморіальні заходи. Громада вшановувала пам’ять героїв-захисників, які заплатили власним життям за мирне майбуття поколінь.

У День визволення України від фашистських загарбників ми із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини: із поля бою не повернувся чийсь чоловік, брат, батько, син. Битва за Україну тривала довгі 22 місяці, і стала одним із вирішальних чинників розгрому військ гітлерівської Німеччини та її союзників. Про це розповідали, насамперед, місцевій молоді: напередодні пам’ятної дати у бібліотеках та загальноосвітніх закладах об’єднаної громади відбулись виховні години та тематичні заходи, присвячені подвигу ветеранів тієї найкровопролитнішої з воєн.

Читать далее

КАЗКОВА КРАЇНА «ВАТЕРЛЕНД»

281019 3Цирк… і піднімається настрій. Це мистецтво користується величезною популярністю у дітвори. Без нього й дитинство якесь неповне…

   Саме у такий незвичайний світ завітали учні 4-5 класів Підзамчівської ЗОШ І-ІІІ ст. Разом з класними керівниками Владикою Г. Я. і Ботаревою-Тівон Т.О., 20 жовтня школярі побували у Львівському державному цирку. Переглянули програму-шоу на воді «Ватерленд».

Читать далее

СТАЛИ НА ЗАХИСТ…ДОРОГИ

281019 2Це повідомлення у Фейсбук – чергове яскраве свідчення зростання громадської активності наших співгромадян, яким вже несила терпіти беззаконня, а також безсилля та інертність владних структур. Громадські активісти взяли на озброєння не новий лозунг – «Порятунок потопаючого…». І результати не забарилися.

«Після чергового виклику поліції на щойно відремонтовану ділянку дороги Козин-Зарічне, ми вирішили разом зачекати завантажені вантажні автомобілі, щоб з'ясувати, чому вони й надалі порушують закон.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них