• Home

02 січня 2020

З ВУЗЛИКІВ Й НИТОК НАПЛЕЛИ СКАТЕРТОК!

020120 5У давнину вправлятися біля ткацького верстата вміла кожна жінка і навіть дівчинка. Від цього залежало, чи буде родина з одягом, а дім – з текстильним оздобленням. Сучасні ж рукодільниці беруться за давнє ремесло, здебільшого, щоб урізноманітнити світ творчих захоплень. Ручне ткацтво, зокрема, допомагає скласти оцінку того, якою працею з’являється на світ, наприклад, одна невеличка скатертина…

 

Майстер-клас із художнього ткацтва проходив минулої неділі у Радивилівському історичному музеї. Під кураторством відомої рівненської мисткині, художниці і майстра прикладного мистецтва, викладачки кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету пані Ірини Локшук найбільш мотивовані міські рукодільниці мали нагоду за короткий час освоїти найпростіші ази ткацького ремесла. Кожній з учасниць було запропоновано власноруч виготовити ексклюзивний виріб - скатертину.

Читать далее

ЗРОБІТЬ ЧУДОВЕ НОВОРІЧНЕ ФОТО!

020120 4Радивилівців закликають працівники центральної міської бібліотеки, адже спеціально для цього облаштували дуже колоритну святкову локацію!

І справді, щойно зайшовши у комп’ютерний зал книгозбірні, відчуваєш себе гостею за таємничими лаштунками новорічної казки: декоративний камін з підсвічниками, біля якого – чепурна ялинка, плетене крісло-гойдалка, і гори подарункових обгорток! Здається, щойно звідси вийшов кудись на новорічну кухню дідуган Мороз… Може, зварити глінтвейну? І, скориставшись цим моментом, можна дещо затриматися у найзручнішому куточку його оселі: для зробити кілька фотокадрів на довгу пам'ять.

Читать далее

ОСОБЛИВИЙ «УНІВЕР»: В АУДИТОРІЇ - ТІЛЬКИ ПЕНСІОНЕРИ!

020120 3Тут не вимагають перескладати іспити та не ведуть журналу відвідувань: а теми для наступних лекцій студенти «замовляють» самі…

При Радивилівському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє так званий «Університет третього віку». Це, насправді, різнопланові гуртки за інтересами, але всі, хто їх відвідує, вважають себе не інакше, як студентами особливого університету. Таких нині чимало функціонує по всій території нашої країни. Їх функціональне призначення дещо відрізняється від усталених уявлень про університетську освіту. Мета таких проектів - задовольнити пізнавальні і культурні інтереси, підвищити обізнаність у сучасних життєвих тенденціях саме громадян пенсійного віку. А ось молодим людям сюди, як жартома кажуть, ще зарано…

Читать далее

ДИВО НОВОРІЧНОЇ НОЧІ

020120 2Кажуть, що зима це - казкова пора року. З її приходом навіть дорослі вірять і чекають дива. Особливо напередодні Нового року. І якщо вірити, то все обов’язково здійсниться.

…Ірина сиділа на підвіконні, закутавшись у одіяло, і дивилась на перехожих, які все кудись поспішали. Хтось ніс ялинку, хтось новорічні прикраси, а хтось пакуночки з подарунками. Всі будинки були прикрашені новорічними гірляндами. Для повноти картини не вистачало лише снігу.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них