• Home

10 січня 2020

З КОЛЯДОЮ ЙДУТЬ!

100120 3У наші серця, оселі і храми всезігріваючим світлом прийшло радісне свято – Різдво Христове.

В пресвітлий час народження Месії дзвінкоголосі ватаги, відвідуючи кожну оселю, сповіщають радивилівцям про радість, яка не бувала. Провісники доброї звістки завжди є бажаними гостями і в Радивилівській міській раді. Цими днями у колядках та щедрівках багатолюдні хори щиро й сердечно бажали міському голові М.А.Карапетяну та усім, хто працює на благо територіальної громади, миру і затишку в родинах, єдності у помислах і ділах.

Читать далее

РІЗДВЯНИЙ РАДИВИЛІВ ПРИВАБЛЮЄ СВІТЛОВОЮ ІЛЮМІНАЦІЄЮ

100120 2Крім звичного оздоблення магазинних вітрин, дехто із міських підприємців подбав ще і про  ефектний екстер’єр, розмістивши ефектну новорічну ілюмінацію біля своїх бізнес-об’єктів. 

Читать далее

В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ ЗІБРАЛИСЬ НА МИСТЕЦЬКИЙ ДІАЛОГ

100120 1У літературну подорож стежками Григорія Сковороди, які пролягли і через наше місто, коли відомий український філософ і мислитель прямував до Європи,  радивилівців запросила громадська діячка з Харкова, просвітянка і журналістка Вікторія Склярова. У центральній міській бібліотеці за її участю відбувся творчий прийом, під час якого гостя розповіла про дослідництво життя і творчості Григорія Сковороди, організувала пізнавальний екскурс туристичними перлинами міста-мільйонника Харкова, та подарувала у фонд бібліотеки на згадку про різдвяне спілкування укомплектовану збірку листування Г.Сковороди з одним із його найкращих учнів М.Ковалинським.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них