• Home

30 січня 2020

НЕ ТОГО БИЛИ

300120 2Приводом для сьогоднішньої моєї публікації стало прочитане днями повідомлення про хуліганство. У тамбурі нічного поїзда «Київ-Івано-Франківськ» кілька молодиків побили провідника. Той всього лиш зробив їм зауваження щодо паління цигарок…

Здавалось би, банальна історія. Проте, подібних конфліктів від часу, як паління в громадських місцях потрапило під заборону, – море-моренне. Хай не завжди доходить до рукоприкладства, зате у більшості випадків б’ють справжні гейзери негативних емоцій. Як з боку тих, хто сумлінно виконує написані кимось інструкції та розпорядження, так і з боку тих, хто відстоює свої конституційні права.

Читать далее

В МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ПРОВЕЛИ РЕМОНТ

300120 1Створюючи комфортні умови для творчої діяльності мистецьких колективів Радивилова, в найбільшому концертному закладі міста продовжили зовнішній ремонт. Здійснили комплексну заміну вікон-дверей.

На здійснення реконструкції будівлі комунального закладу «Радивилівський міський будинок культури» наприкінці листопада минулого року відділом освіти, культури, молоді та спорту Радивилівської міської ради було оголошено відкритий тендер. За його результатами переможцем визначено будівельну організацію ТОВ «РівнеБудКонсалт», яка і продовжила реконструкцію закладу, розпочату ще в 2016-му році.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них