• Home

05 лютого 2020

ЗАКОДІРОВАННИЄ» ЗОМБОЯЩИКИ

050220 5«Інфогмаціонная гєволюція, о котогой так долго говогілі большєвікі, свєгшілась!» - приблизно так, користуючись дещо видозміненою лексикою «вождя мірового пролєтаріата», можна охарактеризувати те , що сталося в нашій країні позавчора. З самого ранку власники телевізійних тарілок мали втіху прочитати на екранах хіба написи іноземною мовою - «закодированные». Власники більшості каналів навіть не завдали собі праці перекласти ОЦЕ на українську. А нащо – малороси і так схавають. Що найцікавіше, ті, в кого тарілки налаштовані на російські телеканали, у виграші – у них «всьо пучком».

Читать далее

БЕЗ БУГАЇВСЬКОЇ ОТГ

050220 4На Рівненщині представили новий проєкт моделі адмінустрою

Ним передбачено створення в області 46 ОТГ. Під час роботи над проєктом враховані нові зміни до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», прийняті Верховною Радою. Вони передбачають створення ОТГ згідно перспективних планів, які розробляються обласною державною адміністрацією згідно з методикою формування спроможних громад, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

Читать далее

ДТП В ОПАРИПСАХ

050220 3: «МЕРСЕДЕС» ВЛЕТІВ В ПАРКАН З БЕТОННИХ БЛОКІВ

Радивилівські рятувальники надали допомогу працівникам поліції та витягнули водія з понівеченого під час ДТП автомобіля.

Читать далее

БІЛЬШЕ ПІВТИСЯЧІ ХВОРИХ, СІМНАДЦЯТЕРО ГОСПІТАЛІЗОВАНИХ

050220 2В районі лютує грип. За минулий тиждень (а це четвертий епідемічний тиждень 2020 року), захворюваність на гострі респіраторні інфекції, грипоподібні захворювання та тяжкі гострі респіраторні інфекції на Радивилівщині стрімко перевищила пороговий рівень.

Хворобливу тему січня коментує лікар-епідеміолог Радивилівського районного лабораторного відділення Млинівського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» Ірина Едуардівна Приступа:

Читать далее

ТАКИМИ ПЕДАГОГАМИ ПИШАЄТЬСЯ ГРОМАДА

050220 1Праця вчителя – це постійне вдосконалення його особистості, пошук нових ідей, методів і прийомів для найрезультативнішого проведення уроків та позакласних заходів. Основне в учительській роботі – заслужити любов і повагу учнів. Саме за допомогою такого конкурсу, як «Учитель року», педагог активізує свої знання, пізнає нові висоти педагогіки й розуміє, що обрав гідну професію.

За традицією всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2020» на базі Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубенського району відбувся фінальний етап І (зонального) туру конкурсу в номінації «Зарубіжна література». Від учительства Радивилівщини свою педагогічну майстерність, професійні вміння та творчі здобутки представляла вчителька зарубіжної літератури філії «Башарівська ЗОШ І-ІІ ст.» Підзамчівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Василівна Довгаль.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них