• Home

лютого 2020

25 лютого 2020

«ЧЕРВОНА КАЛИНА» ГОСТИННО ПРИЙМАЛА ЖУРНАЛІСТІВ

250220 5На базі санаторію "Червона калина", що у селі Жобрин Рівненського району, 14 лютого відбувся пленум обласної організації Національної спілки журналістів України. Його учасники заслухали звіт голови правління Дмитра Тарасюка та окреслили головні завдання журналістської спільноти на поточний рік. Серед пріоритетних напрямків роботи - пожвавлення життєдіяльності первинних осередків, надання різнобічної юридичної допомоги колективам редакцій реформованих друкованих видань, поглиблення співпраці з журналістськими організаціями сусідніх областей, зокрема - Волинської та Львівської, організація змістовного відпочинку членів Спілки.

Читать далее

ПІД ЗОРЕПАДОМ ШКІЛЬНИХ РОКІВ

250220 4Минулої суботи, 15 лютого, у стінах Дружбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася трепетна і пам’ятна зустріч випускників. Колишні однокласники мали змогу пригадати себе безтурботними хлоп‘ятками і дівчатками, якими були хто – десять-двадцять, а хто і тридцять-сорок років тому. Радісна і хвилююча зустріч поєднала людей, які колись разом навчались, ділили труднощі та перемоги, подарувала чудову нагоду поспілкуватись та дізнатись, як склались життєві дороги один одного.

Читать далее

ПІД ГУЧНЕ «БРАВО»!

250220 3Особливий момент для дуже особливих емоцій створили минулої суботи - саме на Свято Стрітення - учасники громадського об’єднання «Калейдоскоп (керівник Наталія Бортник). Майже під завісу зими, громадська організація, що діє у таких напрямках, як хореографія, фітнес, подорож, екологія, театр, провела видовищний творчий звіт.

З оновленою хореографічною програмою виступили, зокрема, і вихованці зразкового колективу дитячого театру танцю "Радик". Загалом же, цей черговий мистецький підсумок був насичений яскравими ідеями та глибокою вдячністю людям, які за покликом серця допомагають втілювати їх в життя.

Читать далее

КОЛИ НА ВІЧНУ ТЕМУ «ГОВОРИТЬ» МИСТЕЦТВО

250220 2То це завжди неповторно, яскраво та незабутньо…

В ім’я благородної ідеї – фінансової допомоги онкохворим - творчі колективи Радивилівського міського Будинку культури у день всіх закоханих, 14 лютого, організували благодійний концерт. Велике і величне почуття, яке у всі часи й епохи наповнювало змістом життя людини, і стало головною темою, з якою митці сцени виходили до свого глядача, даруючи високий злет у багатогранний простір емоцій й таланту. Про любов, як надзвичайний дар, що здатний окриляти та надихати на вчинки космічної величини, дуже чуттєво переповідали у піснях талановиті вокалісти м.Радивилова - М.Петровська, А.Сірко, Я.Жолнович, А.Шарун, К.Чучак, Л.Михайлова, О.Кощук, учасниці ансамблю сучасної пісні «Лелія» (керівник І.Чорнобай) та народного аматорського ансамблю пісні «Забава». У ритмі небайдужих сердець свою найкращу хореографію виконали учасники народного ансамблю сучасного танцю «Нюанс» (керівник Я.Гуска).

Читать далее

ФІГУРОВА ДРУЖИНА

250220 1Надворі був легенький морозець. В повітрі літали маленькі сніжинки. Здавалось, що це крихітні балеринки кружляють у танці. А в пишнім залі розкішного ресторану у вальсі кружляли молодята – Дмитро та Катерина. Наречений аж світився від щастя. Йому досі не вірилось, що він таки відвоював цю красуню у юрби закоханих залицяльників. І тепер, вона його дружина. Дру-жи-на!

Читать далее

19 лютого 2020

МИ ВАС НЕ БАЧИМО. І НЕ ЧУЄМО!

190220 5Так склалося, що на початку дев’яностих років мені довелося кілька років працювати у самому північному районі нашої області – Зарічненському. Добре пам’ятається, що в ті роки у районному містечку не приймався сигнал жодного з українських телеканалів. Тож більшість жителів «воленс-неволенс» мусили дивитись, крім московських каналів, білоруське ТБ(БТ), а ще – приватний канал «Варяг» з Пінська. Тож мої діти підростали, лягаючи спати під мелодію «Калиханки», а не «Вечірньої казки». Днями віднайшов в Інтернеті таку ось цікаву інформацію:

Читать далее

ЯК НЕ ПОТРАПИТИ У ПАЗУРІ «ЧЕРВОНОЇ СОВИ»

190220 4Онлайн-простір, в якому проводять максимум свого часу сучасні підлітки, не настільки безпечний, як ми хотіли б цього бажати. Чи не найзагрозливіша з пасток, що може заманити у липкі тенета несформовану дитячу психіку, приховується у так званих «групах смерті». Попри зайнятість, батьки повинні знаходити час, щоб нагадувати своїм чадам, яку небезпеку можуть таїти сумнівні інтернет-сайти. Наразі до профілактичної роботи долучаються і педагоги: у загальноосвітніх закладах громади проведуть бесіди, як дітям не потрапити на гачок маніпуляторів.

Читать далее

ВИМАГАВ 300 ДОЛАРІВ

190220 3Державне бюро розслідувань затримало рятувальника з Радивилова за те, що вимагав хабар за уникнення перевірки

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали провідного інспектора Радивилівського райсектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Читать далее

У ТАКИХ ПРОДАВЦІВ - ЧЕРГА ВДЯЧНИХ ПОКУПЦІВ!

190220 2Хто починає приватну справу в торгівлі і робить ставку на талант спілкування з людьми – завжди буде у виграші. Яскравим прикладом тому є місцевий підприємець Анатолій Дровіцький, продавець хлібобулочних виробів на міському ринку «Новий». Любительське фото з його ятки, зроблене у розпал робочого дня під короткою назвою «Хвала рукам, що пахнуть хлібом», всього за день-другий зібрало у онлайн-спільноті нашого міста більше семи сотень вподобань і майже сотню вдячних відгуків! Усі, хто розщедрився на добре слово вмілому продавцеві, судячи із позитивних коментарів, добре знають пана Анатолія, бо й самі щодня у його черзі – за свіжою випічкою.

Читать далее

МІСТО ТА РАЙОН: ПІВВІКУ ТОМУ Рік 1969-ий (ч. 3)

190220 1Це нині наших заробітчан та туристів - де лишень нема. У ті ж часи вирватися за «залізну завісу», навіть у якусь з країн «соцтабору» було ой як важко. Відповідні спецслужби пильно придивлялися до потенційних «невозвращенців» перед тим, як дати дозвіл на виїзд. Але траплялися й інші історії: в СРСР іноді поверталися ті, хто покинув країну в пошуках кращої долі. Їх спогади про перебування за кордоном направляли у «правильне русло» і оприлюднювали для читацького загалу. Як зразок патріотизму. Прикладом такого може бути публікація в районній газеті 1969 року під назвою «Щастя на рідній землі» підписана «С. ФЕДОРОВИЧ, колишній емігрант»:

Читать далее
Китайские телефоны и все для них