• Home

01 травня 2020

ВІТАЛІЙ КОВАЛЬ ЗАКЛИКАВ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ ПРОВЕСТИ ТРАВНЕВІ СВЯТА ВДОМА

010520 4Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль звернувся через свій Facebook до жителів області з проханням обмежити спілкування і залишатися на травневі свята вдома.

"Ми ще встигнемо відзначити День праці та інші свята. Найважливіше сьогодні – безпека та здоров’я. Маємо зробити все, щоб спалах вірусу більше не повторився. Ми сподіваємося на вашу свідомість і не запроваджуємо додаткові карантинні обмеження на ці вихідні", - зазначив Віталій Коваль.

Читать далее

КОРОНАВІРУС НА РІВНЕНЩИНІ: ГОЛОВНЕ ЗА 30 КВІТНЯ

010520 330 квітня у Рівненській ОДА відбувся традиційний онлайн брифінг щодо ситуації із поширенням коронавірусу.

Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник відповіли на запитання, які наразі хвилюють жителів області. Модерував захід начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Олександр Поліщук.

Основні меседжі брифінгу:

Читать далее

ПЕРЕЛІК ЛІКІВ, РЕСПІРАТОРІВ І ЗАСОБІВ ЗАХИСТУ В АПТЕКАХ РАЙОНУ

010520 1Продовжуємо інформувати громадян про надходження засобів індивідуального захисту, антисептиків та окремих лікарських засобів, які користуються підвищеним попитом, до аптечних закладів області.

Інформація щодо наявності у продажі медичних масок, респіраторів, безконтактних термометрів, експрес-тестів для виявлення коронавірусу, лікарських засобів, що визначені протоколом лікування COVID-19, затвердженим МОЗ, у мережі аптечних закладів у Рівненській області станом на ранок 30.04.2020 року

Читать далее

СТАЛО ВІДОМО, ЯКІ РИНКИ ВІДКРИЮТЬ НА РІВНЕНЩИНІ

010520 2На Рівненщині запрацюють 13 агропродовольчих ринків. Про це розповів начальник управління Держпродспоживслужби в області Володимир Лазарчук.

Відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ і НС саме такій кількості ринків дозволена робота з 1 травня 2020 року при дотриманні протиепідемічних вимог МОЗ.

«На території області є 33 ринки. Найбільше у Рівному. З них лише 13 погодилися дотримуватися протиепідемічних вимог, встановлених постановою головного санітарного лікаря України. Діяльність кожного ринку контролюватиме наші представники. Якщо вони побачать порушення, то складуть відповідний припис. Якщо припис не виконується, то викликається поліція, яка оштрафує адміністрацію на 17 тисяч гривень», - розповів Володимир Лазарчук.

Читать далее