• Home

04 травня 2020

У РІВНОМУ ПОМЕР 61-РІЧНИЙ МЕШКАНЕЦЬ РАДИВИЛОВА

040520 5Станом на ранок неділі, 3 травня, на Рівненщині було зафіксовано 9 нових випадків захворювання на COVID-19. Недугу виявили у 4 мешканців Рівного, 2 — м. Березне2 — Радивилівського району (м. Радивилів та с. Крупець)1 —Рокитнівського району  (с. Масевичі).

Таким чином на Рівненщині зареєстровано 733 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 18 людей — померли.

Читать далее

РІВНЕНЩИНА COVID-19: ВАЖЛИВЕ СТАНОМ НА 4 ТРАВНЯ

040520 4Станом на ранок 4 травня на Рівненщині зафіксовано 762 випадки захворювання на коронавірус. За добу виявлено 29 нових інфікованих на COVID-19.

Всього маємо вже 18 летальних випадків. 

Наразі в 5 медзакладах 1-ї хвилі на лікуванні перебувають 157 хворих, зокрема:

Читать далее

КОХАННЯ, ЯКЕ ТРИВАЄ ДОВГИХ 60 РОКІВ!

040520 3В цвітінні цієї весни прекрасна і пам’ятна подія поспішає залишити яскравий слід у долі міського подружжя Марії Петрівни та Євстафія Філімоновича Додів.

Першого травня у їхній родині - чудове свято, яке викликає особливу повагу: ювілейна річниця шлюбу, шість десятиліть разом. За те, що виховали достойних дітей, за батьківську мудрість, терпеливість, цілеспрямованість та незгасаюче полум’я кохання, їхнє сімейне життя уже прикрасила символічна діамантова підвіска.

Читать далее

КНЯЗЬ ВАДБОЛЬСЬКИЙ: НЕВІДОМА СТОРІНКА ЖИТТЄПИСУ

040520 2Пам’ятник з чорного мармуру на могилі цього князя зустрічає відвідувачів міського кладовища неподалік центрального входу. Свого часу, років десять тому, один місцевий краєзнавець вже публікував в районній газеті розвідку про цю доволі непересічну для історії нашого містечка особу. Щоправда, ця розвідка, при ближчому розгляді, є всього лиш творчо опрацьованими даними, почерпнутими з всюдисущого і всезнаючого Інтернету. Дещо цікавого почерпнув з цього джерела інформації і я, готуючи дану публікацію.

Читать далее

ПРО ДОБРУ СПРАВУ ВІДГУКНУЛИСЬ З ВДЯЧНІСТЮ

040520 1У післявеликодній тиждень Радивилівщина отримала благодійні продуктові пакети від Мінсоцтполітики та корпорації «АТБ», які призначені для соціально-незахищених громадян.

В умовах глобальної економічної кризи та поширення коронавірусної інфекції надзвичайно важливим є те, що влада та бізнес об’єднують свої зусилля у підтримці соціально-вразливих категорій населення. Реальним виявом такої допомогти людям, які за нинішніх обставин потребують найбільшої підтримки, став спільний благодійний проект Мінсоцполітики та корпорації «АТБ», який стартував в Україні на початку квітня. Мета проекту - надати адресну допомогу у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання незахищеним верствам населення в кожному місті й селі. Для реалізації цієї масштабної ініціативи компанія виділила 100 мільйонів гривень.

Читать далее