• Home

06 травня 2020

РАДИВИЛІВ ВЕСНЯНИЙ: ВИСАДЖУЮТЬ КВІТИ ТА ДЕРЕВА

060520 3О цій порі наше місто стає особливо живописним та привабливим. З філігранністю талановитого художника природа вносить красиві орнаменти та кольори у кожну вулицю, кожен двір. Постійними помічниками їй у цьому є люди, адже у місті не зупиняють на паузу роботи з озеленення та впорядкування благоустрою територій. О цій порі, як уже встигли помітити місцеві жителі, найбільша активність спостерігається у Радивилівському парку відпочинку імені Т.Шевченка. На початку тижня працівниками бригади з благоустрою міської ради на території парку було висаджено більше пів сотні молодих сосен. Як зазначив перший заступник міського голови В.М.Ісюк, із поповненням паркових насаджень допоміг ССВК «Радивилівський лісгосп»: звідтіля було надано саджанці.

Читать далее

ДВОЄ З РАДИВИЛОВА, ОДИН - З КРУПЦЯ

060520 2В районі нові випадки зараження коронавірусом

Про це станом на середу, 6 травня, інформує цілодобовий оперативний штаб з протидії коронавірусу при Радивилівській РДА.

В Радивилівському районі лабораторно підтверджено 3 нових випадків захворювання на коронавірус. З них 2 особи з м.Радивилів та 1 особа з с.Крупець. Проводиться епідрозслідування та здійснюються усі відповідні заходи протидії COVID-19.

При перших симптомах респіраторних захворювань жителів району закликають обов’язково телефонувати своєму сімейному лікарю.

Загалом на ранок 6 травня на Рівненщині зафіксовано 795 випадків захворювання на коронавірус. За добу виявлено 16 нових інфікованих на COVID-19. Від початку епідемії від корона вірусу померло 18 жителів області, 100 людей одужало. В Рівненському обласному лабораторному центрі та Рівненському центрі громадського здоров'я на перевірці 457 проб для ПЛР-тестування: наразі лабораторії центру працюють з подвійним навантаженням. В зв’язку із тим, що опрацьовують не лише біоматеріали на виявлення нових інфікованих, а й проводять додаткові дослідження аналізів громадян, які наразі одужують.  

Розподіл діагностованих випадків COVID-19 такий:

Читать далее

РІВНЕНЩИНА COVID-19: ВАЖЛИВЕ СТАНОМ НА 6 ТРАВНЯ

060520 1Станом на ранок 6 травня на Рівненщині зафіксовано 795 випадків захворювання на коронавірус. За добу виявлено 16 нових інфікованих на COVID-19.

Всього маємо вже 18 летальних випадків. 100 людей одужало. Вчора з опорних лікарень виписали 5-х рівнян та 3-х мешканців Рівненського району. 

В Рівненському обласному лабораторному центрі та Рівненському центрі громадського здоров'я на перевірці 457 проб для ПЛР-тестування. 

Розподіл діагностованих випадків COVID-19 такий: м.Рівне - 355; Сарненський район - 71; Рівненський район - 184; Здолбунівський район - 43; Дубенський район – 22; Радивилівський район - 30; Березнівський район - 18; Гощанський район - 9; Володимирецький район – 6; м.Вараш - 2; Рокитнівський – 28; Костопільський – 6; Млинівський – 5; Острозький - 1; Дубровицький - 9; Корецький – 5; Демидівський - 1.

Цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА продовжує впроваджувати заходи задля недопущення потужного спалаху коронавірусної інфекції в області:

Читать далее