• Home

13 травня 2020

ПІШОВ З ЖИТТЯ…

130520 213 травня на вісімдесят третьому році пішов з життя ветеран праці, людина із незгасним джерелом енергії,в минулому заступник голови райвиконкому

Андрій Іванович Сисак.

Внесок цієї людини у розбудову міста та району важко переоцінити. В пам'ять про все, що ним зроблено, пропонуємо увазі читачів публікацію трирічної давності, розміщену на сторінках нашого тижневика.

 

«МНОГИХ ЛІТ!» - ВІД ГРОМАДИ ТА ВЕТЕРАНСТВА ОБЛАСТІ

Днями зустрів свою вісімдесяту осінь міський житель, ветеран праці, людина із незгасним джерелом енергії, в минулому – заступник голови Червоноармійського райвиконкому, Андрій Іванович Сисак.

На жаль, за станом здоров’я сам ювіляр не зміг долучитися до святкових урочистостей, організованих у міському центрі дозвілля та мистецтв до Дня людей похилого віку. З нагоди поважної події минулої неділі, 1 жовтня, з рясними вітаннями, квітами та подарунком до його помешкання завітали голова Радивилівської об’єднаної громади М.А.Карапетян, голова ветеранської організації району В.А.Бондар, а також представники обласної ветеранської організації, голова ради О.І.Ковальчук та його заступник Г.О.Машкова.

Читать далее

КОРОНАВІРУС НА РІВНЕНЩИНІ: ГОЛОВНЕ ЗА 12 ТРАВНЯ

130520 112 травня у Рівненській ОДА відбувся традиційний онлайн брифінг щодо ситуації із поширенням коронавірусу.

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін та начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник відповіли на запитання, які наразі хвилюють жителів області. Модерував захід начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій ОДА Олександр Поліщук.

Основні меседжі брифінгу:

Читать далее