• Home

21 травня 2020

НЕ ЯК У САНЖАРАХ…

210520 3…Про подію цю стало відомо днем раніше. А вже 11 квітня на інтернет-сторінці тижневика «Сурми Радзивілів» було опубліковано тривожну інформацію «COVID-19 УЖЕ І В РАДИВИЛОВІ»: «У чотирьох жителів нашого міста, в яких лабораторно було підтверджено COVID-19, класифіковано легку форму перебігу хвороби. Усі вони - члени однієї родини, нині знаходяться на амбулаторному лікуванні, за ними ведеться цілодобовий нагляд лікарів. Про те, як ця ситуація вплине на карантинні обмеження, - обов'язково дізнайтесь із екстреного повідомлення цілодобового оперативного штабу з протидії коронавірусу Радивилівської РДА.».

Бурхливу реакцію викликала ця публікація відразу після розміщення в групі «Радзивілів» у Фейсбуку. За короткий час її поширили близько сорока разів, майже стільки ж було і коментарів. Саме на останніх хотілося б зупинитися трохи докладніше.

Читать далее

ТАКЕ КІНО…

210520 2Як стверджують кінокритики, наші, наше кіно непогано розвивається останні 6-7 років. Ну, як кажуть, їм з льоху видніше… Назвати середньостатистичне «мило» хорошим українським фільмом, як на мене, якось язик не повертається. Власне, фільмів зовсім рідко доводиться бачити. Все більше серіали, один іншого пласкіший і примітивніший. Втім, ще в часи, коли кіно крутили навіть у клубах самих найвіддаленіших сіл(!!!) глядачі погоджувалися з тезою: всяк на свій смак. Як казав один веселун: «Всі от кажуть – фільм для ідіотів. А я його до самого кінця дивився. Мені сподобався…».

Читать далее

КАРАНТИН НЕ ПОМ’ЯКШАТЬ!

210520 1Через зростання Covid-хворих на Рівненщині

За минулу добу лабораторіями області досліджено понад півтисячі зразків і виявлено 66 випадків на Covid-19. Це антирекорд для Рівненщини.

Читать далее