• Home

червня 2020

30 червня 2020

ЧАСТКОВО ВІДНОВЛЕНО РУХ ПРИМІСЬКИХ ПОТЯГІВ (РОЗКЛАД)

300620 1Відповідно до протокольних рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Волинської та Рівненської обласних державних адміністрацій регіональна філія «Львівська залізниця» частково відновлює курсування приміських поїздів на Рівненщині та Волині.

Починаючи з 30 червня цього року курсуватимуть:

Читать далее

29 червня 2020

РІВНЕНЩИНА COVID-19: ВАЖЛИВЕ СТАНОМ НА 29 ЧЕРВНЯ

290620 4За попередню добу виявлено 76 нових інфікованих на COVID-19. 

Станом на ранок 29 червня на Рівненщині зареєстровано ще 30 нових випадків захворювання на коронавірус.

Всього за час пандемії зафіксовано 3674 інфікування COVID-19.

Через ускладнення, викликані коронавірусом, померло 69 людей. 

Вночі, на жаль, пішла із життя 57-річна рівнянка.

Подолали COVID-19 уже 1746 жителів області.

Читать далее

У РАДИВИЛІВСЬКІЙ ОТГ ЗАПРАЦЮВАЛА ПОЛІЦЕЙСЬКА СТАНЦІЯ

Н290620 3а території громади повномасштабно впроваджено проект «Поліцейський офіцер громади». За безпековий фактор жителів сільської місцевості ОТГ, починаючи із березня, відповідає старший лейтенант поліції Ярослав Леонідович Сологуб, який пройшов багатоетапне навчання та відповідну кваліфікаційну підготовку, до того, як стати поліцейським офіцером та заступити на варту порядку в громаді.

Читать далее

У ДЕНЬ, КОЛИ ОБІРВАВСЯ ПОЛІТ ПІДПОЛКОВНИКА АНДРІЯ БЄЛКІНА

290620 2Радивилівщина вшанувала світлу пам'ять військового вертолітника-командира, який загинув у небі над Слов’янськом у червні 2014-го, захищаючи незалежність й територіальну цілісність України.

Шість років тому 24 червня Радивилівщину сколихнула сумна і скорботна звістка: під час проведення антитерористичної операції біля гори  Карачун, що поблизу Слов’янська Донецької області, терористами-найманцями був збитий український військовий вертоліт Мі-8 під командуванням Андрія Бєлкіна, який повертався з блокпоста з фахівцями, що встановлювали апаратуру з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення перемир’я в зоні проведення АТО.

Читать далее

СТВОРЮЄ ВЕСІЛЛЯ, ЯКЕ ВИКЛИКАЄ «WOW-ЕФЕКТ»!

290620 1Коли ви, нарешті, зустріли кохану людину, і у відповідь на доленосне запитання прозвучало впевнене «так», настає пора планувати одруження. І ось тут не забудьте, що…

… Шлюбні приготування – це не тільки десятки тисяч витрачених гривень та довгі тижні організаційних клопотів, від натиску яких не витримує, іноді, навіть найстійкіша нервова система. Щедрий перелік страв у меню, дрес-код наречених, на якому не прийнято економити, розваги й декор, усе це оплачене і замовлене, щоб отримати бажаний результат - яскраве, свято, яке б запам’яталося всім друзям й родичам як феєричний початок сімейної історії. Однак, не завжди враження від весільного дня схожі на отой уквітчаний торт, яким частують гостей наприкінці. І замість тримати у приємній ейфорії, нагадують, швидше, якусь хаотичну подію. Хоч, нібито, і всіх модних віянь дотримано, і музика гарно звучала, і столи від наїдків гнулися. Але ось, начебто, чогось важливого не врахували. І, головне, жодного кадру назад вже не відмотати. Залишається хіба що філософствувати на кшталт: головне, щоб жили молодята довго і щасливо.

Читать далее

26 червня 2020

ЯК ДОПОВЗТИ ТО ТІЄЇ ЄВРОПИ? ЯКЩО КУЛЬТУРА – ДО …ОПИ

260620 2В міському парку відпочинку - кричущий акт вандалізму: нові сміттєві урни чергові недоумки використали в якості громадського туалету. Чиєсь лайно довелось вигрібати працівникам з благоустрою міської ради, які щодня прибирають територію парку від наслідків вечірніх посиденьок наших містян та слідкують за санітарним станом смітників.

Ледве стримуючи на обличчі огидливу реакцію, викликану темою, яку зараз доводиться викладати на розсуд громадськості, з соромом констатуємо: ср..ли наші люди на ті європейські цінності, за які ще кількаріч тому одні співвітчизники гинули, інші - вмивались власною кров’ю. Та й загалом - на основні, відомі суспільству закони порядку, предметно так і з розмахом - ср..ли!

Читать далее

ВИМОГ КАРАНТИНУ ДОТРИМУЮТЬСЯ. НЕ ВСІ…

260620 1Вже котрий місяць у нашій державі, як і в цілому світі, тривають карантинні та профілактичні заходи, пов’язані з пандемією коронавірусу. У травні уряд дещо послабив карантин, дозволивши, при суворому дотриманні переліку вимог, відкрити торгівельні заклади, зокрема, ринки. Нинішнього «базарного» вівторка на міському ринку «Новий» побував кореспондент тижневика «Сурми Радзивілів».

Як розповів представник адміністрації ринку М.Гельбер, перед відновленням торгівельної діяльності було вжито вичерпних заходів безпеки як покупців, так і працівників прилавка. Зокрема, при входах як на продуктовий, так і на речовий ринок, постійно чергують працівники «Нового», здійснюючи температурний безконтактний контроль відвідувачів, а також дотримання вимог щодо захисних масок. Поряд з контролерами знаходяться ємкості з антисептичними засобами, пропонуються захисні маски тим, хто забув їх дома чи деінде.

Читать далее

25 червня 2020

НАШІ РЯТУВАЛЬНИКИ ВИРУШИЛИ НА ЛІКВІДАЦІЮ НАСЛІДКІВ НЕГОДИ У ПРИКАРПАТСЬКОМУ РЕГІОНІ

250620 1Сьогодні зведений загін Рівненського гарнізону ДСНС вирушив на допомогу людям, які потерпають від наслідків негоди у Прикарпатському регіоні нашої держави та оперативного реагування на загрози, пов’язані з можливим ускладненням погодних умов та підтопленням населених пунктів.

Читать далее

23 червня 2020

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНСТРУМЕНТІВ ВРАЗИЛА МОЖЛИВОСТЯМИ

230620 2Нещодавно в центрі міського парку керівники та спеціалісти підприємств та установ мали можливість оглянути розмаїту виставку техніки та допоміжних пристосувань всесвітньовідомої фірми.

Дана публікація – аж ніяк не прихована реклама. Адже не можна приховати того, що відоме мільйонам людей, які мають справу з технікою. Мова йде про розроблені у Німеччині інструменти STIHL. Нині у їх виробництві застосовуються найякісніші метали, інноваційні полімери та інші матеріали.
Легендарні бензопили, надійні мотокоси, потужні бензорізи…Історія інновацій компанії почалась ще в далекому 1926 році з розробки переносної ланцюгової пили, яка працювала спочатку на електричному, а потім на бензиновому двигуні.

Читать далее

ПОТРУДИЛАСЬ ГРОМАДА НА СЛАВУ БОЖУ

230620 1У першу неділю після Святої Трійці у Підзамчівському старостинському окрузі відбулася довгоочікувана і знакова духовна подія: сільська громада завершила будівництво та оновлення двох поклінних хрестів в Круках.

Святкового дня прихожани Свято-Покровського храму с.Підзамче разом із настоятелем отцем Василієм зібралися на богослужіння біля поклінних хрестів, над якими здіймаються у небесну вись криті золотом куполи.

Читать далее