• Home

03 серпня 2020

З УКЛІННОЮ ПОДЯКОЮ - ЗА ПОДВИГ МАТЕРИНСЬКИЙ!

030820 4Троє багатодітних жительок нашої громади отримали почесні державні нагороди.  Нагрудні знаки та посвідчення «Мати-героїня» жінкам, котрі народили п’ятеро і більше дітей, вручали за адресами їх проживання очільник Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян та голова  райдержадміністрації В.В.Пекарський.

Читать далее

ЛЕДВЕ НЕ ВБИЛИ…БДЖОЛИ

030820 3На польовій дорозі комахи влаштували справжню «розправу» над людьми.

Подружжя з с.Підзамче їхало кінною підводою до села, як біля приміщення колишнього ковбасного цеху потрапило під приціл крилатих. Очевидці тієї події кажуть, бджоли кинулися на людей смертоносним роєм.

Читать далее

ШКОЛА ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ В ШИРОКИЙ СВІТ:

030820 2Радивилівські випускники отримали атестати зрілості

 Минулої суботи на міській площі Незалежності урочисте вручення документів про освіту першим у об’єднаній громаді провів Радивилівський НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія».

Читать далее

У РАДИВИЛОВІ - НОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ НА КОРОНАВІРУС

030820 1Сучасний імуноферментний аналізатор, вартістю 280 тисяч гривень, уже пройшов тест-драйв у лабораторії районної лікарні.

Придбане устаткування дає змогу виконувати дослідження відразу 96 проб та визначає імуноглобуліни двох типів: M, це гострий процес захворювання, його інкубаційний етап,  і G — коли людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання. Раніше дізнатися потрібні результати радивилівцям можна було винятково за допомогою тестування на обладнанні у обласній лабораторії МОЗ, або ж у приватних лабораторіях.

Читать далее
Китайские телефоны и все для них